Batéria Lenovo A536, A606, A656 (bulk) BL210
Kód: 3404Podrobný popis
Kapacita batérie: 2000 mAh
Vhodná pre tieto modely: Lenovo A536, A606, A656, A658T, A750e, A766, A770E, S650, S658t, S820, S820e
batéria má označenie: BL210
Záruka na kapacitu batérie je 6 mesiacov
Táto ľahká baterka dáva vášmu prístroju energiu, ktorú potrebuje pre svoju prevádzku.
ČO DODRŽIAVAŤ, ABY VAŠA BATÉRIA VYDRŽALA ČO NAJDLHŠIE:
- Batérie nie je potrebné formátovať, úplné vybitie alebo nabitie na 100%, môže poškodiť články.
- Aká je najnevhodnejšia vec, ktorú môžete pre svoju batériu urobiť? Najjednoduchším spôsobom, ako si zdysfunkčniť batériu, je nechať ju plne nabitú v teple (40 stupňov Celzia a viac) – napríklad nechať si telefón v lete na palubnej doske auta, prípadne ho nechať na mieste, kam intenzívne svieti slnko. Prehriatie batérie spôsobí jej trvalé zníženie kapacity.
- Nabíjajte častejšie, pokúste sa zabrániť úplnému vybitiu batérie
- Batériu nevystavujte teplotným extrémom – pod bod mrazu a najmä teplotám nad 50 stupňov C
- Uchovávajte nepoužívané batérie na chladných miestach nabité asi na 40 % ich kapacity
AKÉKOĽVEK OTÁZKY VÁM RADI ZODPOVIEME
Ak ste si prezreli našu ponuku a nie ste si istí, či ste si vybrali správne, alebo ste nenašli požadovaný náhradný diel, ktorý je vhodný pre Váš mobilný telefón , nečakajte a kontaktujte nás telefonicky na našom čísle +421 948 370 818. Naši odborne zaškolení zamestnanci Vám radi odpovedia na Vaše prípadné otázky.
Dodatočné parametre
Kategória: | Batérie Lenovo |
---|---|
Vyberte značku: | Lenovo |
Vyberte model: | Lenovo#A536 |
Lenovo: | A536 |
Pridať komentár
Ľ
Batéria Lenovo
Ľuboš
Veľmi spokojný,rýchlo a spoľahlivo, odporúčam!
Odpovedať
Odpovedať
5,0
9 hodnotení
5
4
3
2
1
5
A
Alexander
Bateria OK, dodavka promptne - na druhy uz som mal tovar doma. Palec hore. Super komunikacia s predavajucim, kedze sme museli este nieco doriesit.
5
LL
Ladislav Leško
OK
5
DB
Dominika Blahová
Som velmi spokojna ako s bateriu tak aj s ochrannym sklom.☺☺☺
5
BS
Branislav Senderák
Prišiel mi e- mail , že aby som napísal recenziu .... Ako na batériu no mobilu rezenziu ???
Ok.Batéria došla, funguje, písali, že do dvoch dní - splnili ... Nooo, zatiaľ funguje , veď je nová, teda by mala byť ... Je to len batéria do mobilu, tak nemám čo dodať ... Žiadne ovácie !!! Batéria do mobilu ... ako čo tam mám napísať, že to doniesol kuriér na Mercedes S500 Classe ??? Či čo ???
5
IS
Ivan Seko
výborne.
5
R
Robo
Dodanie super, kvalita tiež.
5
L
Lemony
Rýchla dodávka a kvalita samozrejmosťou.
5
Ľ
Ľuboš
Veľmi som spokojný, prehľadnosť, rýchlosť, komunikácia. Vrele odporúčam!
5
P
Peter
Rychle jednanie, tovar dosiel rychlo, zatial bezi bez problemov. Odporucam.