Huawei Ascend Y200 - Dotykové sklo čierne + Lepka zdarma

 
 
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Cena €8,33 bez DPH
€10    
Kód tovaru 1434
Kategória Dotykové sklo Huawei
Záruka 2 roky
 
 

paska

information

Dotykové sklo Huawei Y200, U8655 čierny

Obsahuje: Dotyková plocha, lepenie

Vhodná pre tieto modely: Huawei Ascend Y200, U8655

Farba: čierna

Dotyková plocha Huawei Y200 a servis Huawei u nás

Netrúfate si na výmenu alebo nie ste zruční a nechcete poškodiť dotykové sklo alebo  nemáte s montážou potrebné skúsenosti? Neriskujte poškodenie vášho mobilného telefónu alebo dotykovej plochy.

Dotykové sklo Huawei Y200 U8655 vám radi vymeníme odborne a rýchlo za dobrú cenu alebo sa obráťte na autorizované servisné stredisko, kde majú odborne zaškolených svojich zamestnancov. V prípade záujmu o servisný zásah nás môžete kontaktovať na e-mail info@gsm-suciastky.sk , kde napíšete, na akom mobilnom telefóne je potrebné uskutočniť servisný zásah a podrobný popis závady. Bude vám odpísané do 24 hodín počas pracovných dní.

Ak si chcete chrániť telefón odporúčame si zakúpiť sklo ktoré vám z menší pravdepodobnosť poškodenia dotyku pri páde na zem. Obmedziť sa to dá jedine v prípade tvrdeného skla na mobilné telefóny Huawei.

Dotyk na mobilný telefón Huawei Y200 U8655

Nejedná sa vôbec o lacnú záležitosť. Určite sa však kvôli prasknutému dotyku pri mobilnom telefóne neoplatí kupovať celý nový telefón. V prípade, že vám telefón funguje úplne bez problémov, tak sa vždy prikláňame k variante výmeny náhradného dielu. 

Výhodou nášho obchodu je rýchlosť doručenia. Ak si objednáte do 14.00 hodín pracovného dňa, tak ďalší pracovný deň bude dotyk na telefon Huawei Ascend Y200 u Vás doma.

K Dotykovej ploche na telefón Huawei si môžete zakúpiť aj lepidlo B-7000 slúži aby vaša dotyková plocha Huawei Y200 držalo ako od výroby a pri správnej aplikácii zaručí že sa vám nedostane nečistoty a prach pod sklíčko.

ĎALŠIE NÁHRADNÉ DIELY PRE MOBILNÝ TELEFÓN Huawei Y200 čierny

Ak ste nenašli ten správny náhradný diel, tak sa môžete pozrieť na zoznam náhradných dielov, ktoré pre Huawei Ascend Y200 ponúkame.

 

OVERTE SI, ČI STE VYBRALI SPRÁVNU DOTYKOVÚ PLOCHU na Huawei Y200

informačnom boxe vidíte modely, na ktoré Dotykové sklo Huawei Y200 sedí. Zaujíma nás presný model, pretože len tak dokážete zistiť, či vám bude perfektne sedieť na vašom telefóne.

Pripravili sme si pre vás taký návod s tým, že si zistíte, kde takéto označenie telefónu nájsť. 

Pripravili sme si pre Vás návod, vďaka ktorému dokažete zistiť presné označenie Vášho telefónu. Poďme sa teda pozrieť na to, aký model telefónu naozaj máte.

NÁŠ OBCHOD ĎALEJ PONÚKA:

  • LCD displeje
  • Flex káble
  • Kryty na mobil
  • Baterky pre mobil
  • a ďalšie

Prípadné otázky ohľadne dotyku na Huawei Ascend Y200

Ak ste si prezreli našu ponuku a nie ste si istí, či ste si vybrali správne, alebo nenašli ste požadovaný náhradný diel, ktorý je vhodný pre Váš mobilný telefón značky Huawei, nečakajte a kontaktujte nás e-mailom: info@gsm-suciastky.sk alebo telefonicky na našom čísle +421 948 370 818. Naši odborne zaškolení zamestnanci Vám radi odpovedia na Vaše prípadné otázky.

Zásielku po prevzatí od prepravnej spoločnosti je potrebne si ihneď skontrolovať či nie je poškodené alebo neúplný, ak u vás takáto situácia nastane je potrebne vypísať škodový zápis u prepravcu a následne nás kontaktovať.

 

model telefonu Y200, U8655

výměna dotykové plochy Huawei Ascend


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: