Huawei Ascend G510 - Dotykové sklo biele + Lepka zdarma

 
 
Dostupnosť Skladom (> 2 ks)
Cena €9,08 bez DPH
€10,90    
Kód tovaru 2058
Kategória Dotykové sklo Huawei
Záruka 2 roky
 
 

paska

information

Dotykové Sklo Huawei G510 biele a Orange Daytona white

Obsahuje: Dotyková plocha, Lepenie

Vhodná pre tieto modely: Huawei Ascend G510, U8951, Ascend G510-0200, Orange Dayton, Daytona

Farba: biela

Dotyková plocha Huawei G510 a servis Huawei u nás

Netrúfate si na výmenu alebo nie ste zruční a nechcete poškodiť dotykové sklo alebo  nemáte s montážou potrebné skúsenosti? Neriskujte poškodenie vášho mobilného telefónu alebo dotykovej plochy.

Dotykové sklo Huawei G510-0200 white vám radi vymeníme odborne a rýchlo za dobrú cenu alebo sa obráťte na autorizované servisné stredisko, kde majú odborne zaškolených svojich zamestnancov. V prípade záujmu o servisný zásah nás môžete kontaktovať na e-mail info@gsm-suciastky.sk , kde napíšete, na akom mobilnom telefóne je potrebné uskutočniť servisný zásah a podrobný popis závady. Bude vám odpísané do 24 hodín počas pracovných dní.

Ak si chcete chrániť telefón odporúčame si zakúpiť sklo ktoré vám z menší pravdepodobnosť poškodenia dotyku pri páde na zem. Obmedziť sa to dá jedine v prípade tvrdeného skla na mobilné telefóny Huawei.

Dotyk na mobilný telefón Huawei G510 biely

Nejedná sa vôbec o lacnú záležitosť. Určite sa však kvôli prasknutému dotyku pri mobilnom telefóne neoplatí kupovať celý nový telefón. V prípade, že vám telefón funguje úplne bez problémov, tak sa vždy prikláňame k variante výmeny náhradného dielu. 

Výhodou nášho obchodu je rýchlosť doručenia. Ak si objednáte do 14.00 hodín pracovného dňa, tak ďalší pracovný deň bude dotyk na telefon Huawei Ascend G510-0200 u Vás doma.

K Dotykovej ploche na telefón Huawei si môžete zakúpiť aj lepidlo B-7000 slúži aby vaša dotyková plocha Orange Dayton držalo ako od výroby a pri správnej aplikácii zaručí že sa vám nedostane nečistoty a prach pod sklíčko.

ĎALŠIE NÁHRADNÉ DIELY PRE MOBILNÝ TELEFÓN Huawei G510 biele

Ak ste nenašli ten správny náhradný diel, tak sa môžete pozrieť na zoznam náhradných dielov, ktoré pre Huawei Ascend G510 ponúkame.

 

OVERTE SI, ČI STE VYBRALI SPRÁVNU DOTYKOVÚ PLOCHU na Huawei Ascend G510 bielu

informačnom boxe vidíte modely, na ktoré Dotykové sklo Huawei Ascend G510 white sedí. Zaujíma nás presný model, pretože len tak dokážete zistiť, či vám bude perfektne sedieť na vašom telefóne.

Pripravili sme si pre vás taký návod s tým, že si zistíte, kde takéto označenie telefónu nájsť. 

Pripravili sme si pre Vás návod, vďaka ktorému dokažete zistiť presné označenie Vášho telefónu. Poďme sa teda pozrieť na to, aký model telefónu naozaj máte.

NÁŠ OBCHOD ĎALEJ PONÚKA:

Prípadné otázky ohľadne dotyku na Huawei G510

Ak ste si prezreli našu ponuku a nie ste si istí, či ste si vybrali správne, alebo nenašli ste požadovaný náhradný diel, ktorý je vhodný pre Váš mobilný telefón značky Huawei, nečakajte a kontaktujte nás e-mailom: info@gsm-suciastky.sk alebo telefonicky na našom čísle +421 948 370 818. Naši odborne zaškolení zamestnanci Vám radi odpovedia na Vaše prípadné otázky.

Zásielku po prevzatí od prepravnej spoločnosti je potrebne si ihneď skontrolovať či nie je poškodené alebo neúplný, ak u vás takáto situácia nastane je potrebne vypísať škodový zápis u prepravcu a následne nás kontaktovať.

Podobný produkt

výmena sklicka daydon


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: