LCD displej BlackBerry

Bleckberry má za sebou pár zlých rokov, kedy nevedelo čo so sebou. Momentálne má v ponuke mobilný telefón BlackBerry Passport, ktorý ju trošku zlepšil zisky, ale nie je to nič veľké. Spoločnosti klesli akcie o niekoľko percent a následne sa drží na samom dne.

Problémy sa vyskytujú aj u mobilných telefónov Blackberry. Je možné, že po čase LCD displej Blackberry odíde do kremíkového neba, ale nič si z toho nerobte, pretože od toho sme tu my a zároveň dokážete ušetriť veľa peňazí. Telefony Blackberry sú veľmi kvalitné a málokedy sa tento problém naskytne.

Záruka na LCD displej Blackberry?

Na LCD displej od firmy Blackberry sa vzťahuje štandarné dvojročná záruka. Dávajte si pozor, aby ste pri amatérskej výmene displej nepoškodili a potom požadovali výmenu. Dá sa na to veľmi ľahko prísť. Nechajte si vymeniť LCD Blackberry v servisnom stredisku, kde sa vám o neho za menší poplatok radi postarajú.

Okrem toho nezabudajte, že máme i jiné náhradní diely pre BlackBerry.

 

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • lcd displej blackberry q5 black Kód: 3858
  Skladom
  LCD display + dotykova plocha (sklíčko) BlackBerry Q5 čierny obsahuje: LCD, dotykove sklo, rám disleja
  €26,90
 • lepidlo b7000 bulk 15ml Kód: 9997
  Skladom
  Lepidlo B-7000 na dotykové sklá a displeje - 3 ml Popis: odporúčame aplikovať na obe strany, počkať 2 - 5min a potom spojiť. Po spojení oboch plôch...
  €4,90

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom