Tovar skladom, objednaný do 14:00 expedujeme v ten istý deň.

Práve prebieha CES 2017 v Las Vegas

Ako každý rok, tak na začiatku roka prebieha v Las Vegas konferencie CES 2017, ktorá je zameraná na elektroniku. Sú tu známe firmy ako je Samsung, LG alebo Asus. Tieto firmy predstavujú svoje nové produkty, ktoré vyjdú buď to vo februári alebo najneskôr v druhom štvrťroku tohto roka.

Asus predstavil Asus Zenfone Zoom a Zenfone AR

U mobilného telefónu Asus Zenfone Zoom sme sa dozvedeli, že bude mať Snapdragon 625, ktorý je silný a vie efektívne spotrebovávať energiu, ktorú následne premení na výkon. Telefón disponuje obrovskou batérií 5000 mAh.

Druhý mobilný telefón je ZenFone AR s podporou Google Tango a Daydream. Google Tango je projekt, ktorý si zakladá na rozšírené realite. Na konferencii sme mohli vidieť, ako používateľ oblieka postavu, ktorá bola vymyslená. V budúcnosti sa takáto technológia dá použiť pre nákup oblečenia v internetových obchodoch, pretože práve tie majú najväčší percentuálny podiel na vrátenie tovaru. Ďalšie je funkcia daydream, kde nájdete aplikácie pre virtuálnu realitu.

Asus Zenfone AR disponuje neuveriteľne veľkú RAM 8 GB! A pobeží na Snapdragon 821. Pôvodne sa myslelo, že aspoň jeden z týchto telefónu pobeží na Snapdragon 835, ktorý dostane nové LG alebo Samsung Galaxy S8.