Tovar skladom, objednaný do 14:00 expedujeme v ten istý deň.

Ochrané sklo Acer

paska

Koľkokrát sa vám už stalo, že vám spadol mobilný telefón a poškrabal sa vám LCD displej? Čo to tak zmeniť a začať si ho chrániť. Predsa len investície do ochrany je oveľa lacnejšie, než riešiť potom poškriabaný displej telefónu.

Chráňte si svo displej Asus a vyhýbajte sa tak možnému prasknutím Alebo poškriabaniu. Mobilní telefony sú však vybavené ochranou Gorilla Glass, ale nie je to úplné dostačujúce. Ak teda chcete lepšiu ochranu, tak nezabúdajte na ochranné sklo. Najnovšie Gorilla Glass 5 má vydržať pád z 1,6 METROV, teda z úrovni ramien a tiež má lepšiu ochrannej schopnosti proti poškriabaniu.

Ochranné sklíčko nemajú telefóny v základe. Je vhodné si ho na sklíčko nalepiť sám. Nie je to nič náročné, len musíte displej očistiť od prachu a potom pomaly nalepiť. Ako budete mať ochranné sklo nalepené, tak vytlačte vzduchové bubliny prstom ku krajov.

Nakúpte si aj iné produkty pre váš telefón Acer

 

 

Ospravedlňujeme sa, ale kategória bola presunutá alebo zmazaná. Ale ničoho sa nebojte, je možné, že to čo hľadáte nájdete cez vyhľadávač. Napíšte telefón do vyhľadávača a treba budeme mať tovar na sklade.

Nezabúdajte, že ak objednáte do 14:00 hodín, tak tovar odošleme ešte dnes.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto nepríjemnú situáciu.

Prejdite na hlavnú stranu.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.