Tovar skladom, objednaný do 14:00 expedujeme v ten istý deň.

ODBLOKOVANIE HUAWEI

Neohodnotené
 
Dostupnosť Info v obchode
€20 / ks
Kód tovaru 123456793
Kategória Odblokovanie
Položka bola vypredaná...
 

Kúpili ste si telefón a zadali ste pri prihlásení do služby Google Obchod údaje, ktoré si už nepamätáte? Obnovenie hesla nefunguje, pretože nepoznáte kontrolnú otázku a vyčerpali ste tak všetky možnosti, ako sa do telefónu dostať. Chceme vám týmto povedať, že nič nie je stratené.

Jedná sa o naozaj strašnou situácii, pretože ste mobilný telefón mali dlhšiu dobu a zrazu po reštarte mobilného telefónu sa nemôžete dostať k svojim dátam v telefóne.

Problém môže nastať napríklad pri obyčajnom reštarte

Reštartovali ste mobilný telefón Huawei a zrazu sa vás pýta na prihlasovacie údaje k službe Google Obchod? Máme pre vás riešenie vo forme odblokovanie telefónu Huawei, pre vás zariadime, že všetko bude fungovať, ako má.

Špecializujeme sa primárne na odblokovanie telefónu v prípade neznámeho hesla k službe Google Play, teda v prípade, že po vás telefón Huawei vyžaduje prihlásenie a vy ho nepoznáte. Avšak nie je problém sa dohodnúť aj na iných formách odblokovanie Huawei.

Cena za odblokovanie sa pohybuje od 20 € a vyššie. Všetko záleží podľa náročnosti

Zavolajte na telefónne číslo +421 950 360 653 alebo napíšte na email mailto:info@gsm-suciastky.sk a popíšte nám váš problém.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.