Tovar skladom, objednaný do 14:00 expedujeme v ten istý deň.

Iphone 6S

Nechajte si vymeniť dotykové sklo Iphone 6S

Niektoré mobilné telefóny majú výmenu celkom jednoduchú. Jedná sa zámená o staršie typy mobilných telefónu. Avšak doba ide dopredu a výmena prasknutého dotykového skla alebo plochy je veľmi náročná. Preto väčšine ľuďom nezostáva nič iné, než nechávať výmenu displeja na profesionáloch.

Dotykové sklo je vo väčšine prípadov súčasti LCD displeja, takže musíte vymeniť ako dotykové sklo, tak i LCD panel. Staršie telefóny to mali ešte rozdelené.

Ako veľmi je výmena displeja náročná?

Je potreba naozaj obrovské dávky trpezlivosti. Výmena dotykového skla a lcd displeja Iphone 6S nie je nič jednoduché a musíte byť zároveň veľmi opatrní, aby ste nepoškodili nič iné. Môže sa totiž stať, že omylom odtrhnete flex kábel, ktorý prepája tlačidlo so základnou doskou a po umiestnení dotykového skla sa stane to, že síce dotyk bude fungovať, ale problém bude ten, že nefunguje dané tlačidlo.

Môžete tak v konečnej fáze zaplatiť viac, než by ste sami chceli. Preto ak nedisponujete profesionálnym náradím, a tiež skúsenosťami s výmenou dotykovej plochy Iphone 6S, tak to nechajte na nás.

Servis vykonávame rýchlo a jednoducho.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.