Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
2408 hodnotení
5
2282x
4
65x
3
20x
2
5x
1
36x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
MK
Mária Kavčiaková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.04.2024
Veľká spokojnosť.
+ Všetko v poriadku
+ super obchod, rýchle dodanie
MČ
Michal Čambor
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.04.2024
MM
Marek Michalecko
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.04.2024
JJ
Július Jamrich
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.04.2024
Spokojnosť, ďakujem.
+ Dostupný tovar
+ Cena
Tovar v poriadku, funguje. Rýchle doručenie. Spokojný.
+ S obchodom, dodávateľom - spokojnosť, doporučujem.
IS
Irena Sokolová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.04.2024
MN
Martina Nágelová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.04.2024
JD
Júlia debreceni
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.04.2024
EB
Eva Botošova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.04.2024
ok
JF
Juraj Feranec
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.03.2024
IT
Igor Trník
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.03.2024
- nutnosť overiť poslanie na dobierku telefonicky
+ Milá ústretová komunikácia
+ Až po doručenie tovaru všetko ok, problém nastal až pri vrátení tovaru.
- Obchodné podmienky platia len pre jednu stranu. Obchod nedodržal svoje vlastné obch. podmienky.
- Nevrátili mi celú sumu za vrátenú objednávku.
- Neoprávnené obohatenie sa
- Pokus o ďalšiu komunikáciu ignorujú - neodpovedajú na emaily.
Vrátil som tovar späť, keďže stav telefónu, pre ktorý bol objednaný tovar určený by to už nezachránilo, poškodenie bolo rozsiahlejšie. Tovar nebol ani len rozbalený z originálneho balenia a vrátený späť. V obchodných podmienkach má obchod uvedené nasledujúce: "V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar, ktorý nie je použitý, nachádza sa v originálne zapečatenom pôvodnom obale a nie je poškodený alebo neúplný, vráti predávajúci kupujúcemu už zaplatenú kúpnu cenu a poplatku za dopravu, a to v lehote 14 pracovných dní od doručenia odstúpenia od kúpnej zmluvy a doručenia tovaru predávajúcemu bezhotovostným prevodom na účet kupujúceho určený kupujúcim." Všetky vyššie uvedené podmienky boli z mojej strany splnené aj napriek tomu si dovolili poslať mi o 6,70€ menej než bola ich povinnosť a na ďalšie výzvy o vyrovnanie dlžnej sumy už nereagujú, pričom hodnota celej objednávky nebola vôbec vysoká, iba 22,60€, neviem si predstaviť, aké správanie môžete očakávať pri objednávke vyššej hodnoty, určite obchod neodporúčam, ignorujú svojich zákazníkov keď im to vyhovuje a sú nedôveryhodní, snáď im za to tých 6,70€ stojí.
TT
Tibor Tvergyák
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.03.2024
všetko super, odporúčam
