Stránka 1 z 194 - 3476 položiek celkom

Cena

1276
11276

Značky

Zobrazených položiek: 3476
Hore
Ďalšie produkty

Existuje mnoho rôznych náhradných dielov, ktoré sa používajú pri opravách mobilných telefónov. Niektoré z najbežnejších sú:

 

Displej - je jednou z najdôležitejších častí mobilného telefónu a existuje veľa rôznych typov displejov, ako sú LCD a OLED. Pri výmene displeja sa zvyčajne mení celý modul, ktorý obsahuje aj dotykovú vrstvu. Pre ľahšie umiestnenie displeja na jeho miesto je potrebné ho prilepiť špeciálnou lepiacou páskou alebo lepidlom.

 

Batéria - je časť mobilného telefónu, ktorej sa po čase môže jej výkon zhoršovať. Batérie sa postupne opotrebujú, a ich výdrž závisí od viacerých faktorov, vrátane použitia telefónu, aplikácií, nastavenia obrazovky a mnohých ďalších faktorov. Moderné mobilné telefóny majú však často rôzne funkcie, ktoré pomáhajú šetriť batériu, ako je napríklad režim úspory energie, ktorý obmedzuje niektoré funkcie telefónu, aby predĺžil dobu výdrže batérie.

 

Konektor nabíjania - sa môže opotrebovať alebo poškodiť, čo môže spôsobiť problémy s nabíjaním. V takom prípade sa môže vyžadovať výmena konektora.

 

Fotoaparát - je dôležitou súčasťou mobilného telefónu, ktorá sa tiež môže poškodiť. V takom prípade je možné nahradiť celý flex kábel alebo modul predného ale aj zadného fotoaparátu.

 

Zvonček a reproduktor - mobilné telefóny majú reproduktory na prehrávanie zvuku. Tieto sa časom môžu poškodiť alebo opotrebovať. V takom prípade sa môže vyžadovať samotná výmena reproduktora.

 

Slúchatko - v mobilnom telefóne je zariadenie, ktoré umožňuje používateľom počúvať zvuk z ich mobilného telefónu.

 

Existujú aj ďalšie náhradné diely, ako sú mikrofóny, antény, vibračné motorčeky a iné, ktoré sa môžu pri oprave mobilného telefónu použiť.

 

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil

 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818