Ako zistiť aký mám telefón

Ak stále premýšľate, kde nájsť modelové označenie mobilného telefónu, tak vám pomôžeme. U nás totiž môžete vyhľadávať priamo podľa modelu mobilného telefónu a porovnať, či bude náhradný diel sedieť priamo na váš mobilný telefón.

Modelové označenie sa líši od miesta, kde sa telefón predáva. Niektorí výrobcovia sa rozhodli označiť telefón inak pre US alebo Európsky trh. Ak ste však nakúpili v Európe, tak by ste sa nemali vo väčšine prípadov obávať.

Radšej si vždy prekontrolujte taktiež model telefónu, ktorý udávame s označením.

Kde ho teda všade nájdete. Buď to v softvéri vášho telefónu. Väčšinou sa jedná o záložku nastavenia -> o telefón. Menu nastavenia sa líši u každej značky telefónu a to je z dôvodu rozdielneho užívateľského rozhrania, ktoré výrobcovia používajú. Nikdy nejde o čistú inštaláciu Android systému.

V prípade iPhone aj Microsoft či Nokia by mal byť rovnaký postup. Nastavenia -> O telefóne. Tieto prostriedky sa väčšinou nachádza ako jedna z posledných medzi položkami nastavenia.

Alebo na zadnom kryte telefónu

 

Ak ste si ani teraz nie istý, aký máte model telefónu, neváhajte nás kontaktovať v pracovných dňoch od 9:00 do 19:00 na telefónom čísle  0948 370 818