Knižkové puzdro Xiaomi Mi A2

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.07.2024
Kód: 6290
€9,90 €7,90 €6,58 bez DPH
Knižkové puzdro Xiaomi Mi A2
Knižkové puzdro Xiaomi Mi A2
€9,90

Knižkové puzdra na mobil Xiaomi Mi A2, vám ponúkame rôznych farbách. Kryt na mobil je perfektnou kombináciou ochrany a skvelého štýlu pre vás. Knižkový obal je vyrobený z odolného materiálu so zaujímavou textúrou a je príjemný na dotyk.

Výrobok má mäkký interiér, ktorý chráni obrazovku pred poškriabaním a praktickým vreckom na karty alebo bankovky. V ideálnom prípade nastaviteľné prekrytie TPU udržiava telefón vo vnútri. Otváracie puzdro pre Xiaomi Mi A2, je možné uzavrieť pomocou magnetu, ktorý je pripevnený v puzdre. Okrem toho je zadná časť vychýlená, vďaka čomu je vhodné nastaviť puzdro do horizontálnej polohy a pohodlne sledovať fotografie alebo videá.

Vhodná pre modely: Xiaomi Mi A2, M1804D2SG
Materiál: EKO koža, TPU

Knižkové puzdro Xiaomi Mi A2

Elegantné knižkové puzdro pre váš Xiaomi Mi A2, je skvelou kombináciou štýlu a spoľahlivej ochrany. Môžete si vybrať farbu, ktorá vám vyhovuje najviac, prípadne ich môžete striedať, aby ste svoj telefón zladili aj so svojím vzhľadom a outfitom.

Tento knižkový obal je vyrobený z odolného materiálu, no napriek tomu sa v rukách veľmi dobre drží, nešmýka sa a je príjemný na dotyk. Jeho mäkký interiér je navrhnutý tak, aby účinne chránil obrazovku pred nežiaducimi škrabancami, zatiaľ čo praktické vrecko poskytuje miesto pre vaše karty alebo peniaze.

Prečo si vybrať otvaracie knižkové puzdro na Xiaomi Mi A2

Knižkové puzdro má v porovnaní s klasickým zadným krytom hneď niekoľko výhod:

  • Celková ochrana telefónu – Knižkové puzdro poskytuje úplné pokrytie vášho telefónu, vrátane obrazovky a zadnej strany. Táto celková ochrana je efektívnym štítom proti nárazom, škrabancom a iným poškodeniam.
  • Úložný priestor – Knižkový obal má vstavané vrecko pre karty, peniaze alebo drobné predmety, vďaka čomu nemusíte so sebou nosiť peňaženku a všetko so sebou budete mať na jednom mieste.
  • Praktický stojan – Obal môžete jednoducho premeniť na praktický stojan, čo je ideálne počas sledovania filmov, videí alebo pri prezeraní internetu.
  • Magnet na zatváranie – Flipové diarové puzdro má v sebe zabudovaný magnet, ktorý zabezpečí, že puzdro bude zatvorené a nebude sa otvárať.

Aj napriek knižkovému obalu je prístup k portom a tlačidlám jednoduchý, pretože obal je prispôsobený všetkým výrezom. Počas telefonovania môžete obal zaklapnúť, takže vám nebude prekážať.

S týmito výhodami získate nielen bezpečnú ochranu pre váš Xiaomi Mi A2, ale aj praktického a štýlového spoločníka pre váš každodenný život. V našej ponuke nájdete aj iné knižkové puzdrá alebo zadné kryty, a ochranné sklo alebo fóliu na Xiaomi Mi A2.

Nevypĺňajte toto pole:
Obchod 8.05.2023 07:57
Naprostá spokojnosť.
Odpovedať