993 položiek celkom
Tvrdené ochranné sklo 5D Huawei P20 Kód: 6053
Tvrdené ochranné sklo 5D Huawei P30 Kód: 9015
Tvrdené ochranné sklo 5D Huawei P40 Kód: 2715
Tvrdené ochranné sklo 5D Huawei Y5p Kód: 6997
Tvrdené ochranné sklo 5D Huawei Y6p Kód: 6852
Zahnuté ochranné sklo Iphone 11, XR Kód: 6471
Hore
Ďalšie produkty

information

 

Spadol Vám opäť nešikovne telefón na zem? Praskla Vám Vaša ochranná fólia či rozbilo sa tvrdené sklo? Je to celkom bežná situácia a poškodená fólia a sklo patria medzi najčastejšie "poruchy" každého dotykového telefónu.  Ochranné sklá a fólie sú základnou ochranou dotykového skla a displeja na Vašom chytrom zariadení. V prípade opotrebenia alebo poškodenia ochranného skla a fólie, odporúčame ich čo najskoršiu výmenu, aby sa predišlo poškodeniu aj displeja. Návod na aplikovanie ochranného skla a fólie nájdete na jednotlivých baleniach.

V našej ponuke okrem základných tvrdených skiel a ochranných fólií nájdete aj novinku- hydrogel fólie, ktoré sú jedinečné práve tým, že je možné ich aplikovať aj zo zadnej strany telefónu, hydrogel fólia sa takmer doslova "naleje" a dokonale sa prispôsobí krivkám mobilu. Ich najväčším plusom a výhodou je, že neznižujú citlivosť a reakciu na dotyk displeja.

 A  preto neváhajte a objednajte si ochranné tvrdené sklo na mobil priamo z našej stránky do 14. hodiny a my Vám ho odošleme ešte dnes! 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818