Bezdrôtové nabíjačky

Bezdrôtová nabíjačka je zariadenie, ktoré umožňuje nabíjať mobilný telefón alebo iné zariadenie bez použitia káblov. Tieto nabíjačky využívajú technológiu bezdrôtového nabíjania, ktorá je založená na elektromagnetickej indukcii.

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cena

1819
11819

Značky

Zobrazených položiek: 2

Bezdrôtové nabíjanie funguje tak, že sa nabíjacie zariadenie pripojí k zdroju napájania a položí sa na ňu mobilný telefón. Následne sa energiu prenáša z nabíjacieho zariadenia na mobilný telefón pomocou elektromagnetickej indukcie. Nabíjanie môže trvať niekoľko hodín, v závislosti od veľkosti batérie a rýchlosti nabíjania.

Výhody použitia bezdrôtových nabíjačiek:

Hlavnou výhodou bezdrôtových nabíjačiek je eliminácia potreby používať káble na nabíjanie zariadenia.

Pohodlnosť - Bezdrôtové nabíjanie je pohodlnejšie, pretože netreba pripájať káble z telefónu, čo ušetrí čas a zjednoduší proces nabíjania.

Viacnásobné zariadenia - Niektoré bezdrôtové nabíjačky umožňujú nabíjanie viacerých zariadení súčasne, čo je užitočné pre tých, ktorí majú viacero zariadení, ktoré treba nabíjať naraz.

Šetrnosť k batérii - Bezdrôtové nabíjanie môže byť šetrnejšie k batérii telefónu, pretože nepoužíva rýchly nabíjací prúd a znižuje tak riziko prehriatia batérie.

Flexibilita - Bezdrôtové nabíjanie umožňuje nabíjanie zariadenia kdekoľvek, čo zjednodušuje nabíjanie telefónu v kancelárii, na cestách alebo v rôznych miestnostiach v dome alebo byte.

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil

 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818

 

Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pri objednávke do 14:00
Servis mobilných telefónov
Servis mobilných telefónov
priamo našimi technikmi
Veľkoobchodné ceny
Našli ste lepšiu cenu?
Kontaktujte nás.
Heureka
Overené zákazníkmi
Vaša spokojnosť na prvom mieste