Batérie pre Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Batérie sú vhodné len pre Samsung Galaxy Note 10.1 N8000.

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

1617
11617

Značky

Samsung?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1

Kvalitná batéria na Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Správna výdrž batérie je kľúčovým faktorom pre optimálny výkon vášho zariadenia. V prípade, že sa vám telefón vybíja príliš rýchlo alebo máte iné problémy s batériou, mali by ste porozmýšľať nad jej výmenou. Na našom e-shope nájdete batériu na Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 za výhodnú cenu.

Aké sú hlavné vlastnosti tejto náhradnej batérie?

  • Kompatibilita – Táto náhradná batéria je špeciálne navrhnutá pre Samsung Galaxy Note 10.1 N8000, čo zabezpečuje bezproblémovú integráciu a maximálnu kompatibilitu s vaším zariadením.
  • Kapacita a výdrž – S vysokou kapacitou ponúka naša batéria dlhú výdrž, takže môžete svoj telefón používať dlhšie bez nutnosti častého nabíjania.
  • Kvalita a bezpečnosť –Náhradná batéria Samsung je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Môžete sa spoľahnúť, že vaše zariadenie bude v dobrých rukách.

Nechajte výmenu batérie na Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Výmena batérie v súčasných smartfónoch už nie je taká jednoduchá, ako to bolo napríklad pri tlačidlových telefónoch. So správnym náradím na servis sa o to môžete pokúsiť aj doma, no odporúčame vám nechať to na odborníkov. S výmenou batérie na Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 vám radi pomôžeme aj my. Napíšte nám alebo zavolajte a dohodneme sa na všetkých podrobnostiach. Vašu batériu vymeníme rýchlo, odborne a za dobrú cenu. 

Iné náhradné diely a príslušenstvo na Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Okrem novej batérie máme aj iné náhradné diely pre váš Samsung Galaxy Note 10.1 N8000. V našej ponuke nájdete napríklad LCD displej s dotykovým sklom, flex káble, reproduktor, nabíjací konektor, dosku nabíjania, držiak SIM karty, sklíčko zadnej kamery a mnohé ďalšie. 

Aby bol váš mobilný telefón dobre chránený, kúpte si aj vhodné príslušenstvo na Samsung Galaxy Note 10.1 N8000. Vyberať si môžete z rôznych zadných krytov, ale aj knižkových puzdier, ktoré niektorým vyhovujú viac. Taktiež nezabúdajte na ochranu displeja. Na našom e-shope nájdete ochranné sklá a ochranné fólie, ktoré chránia pred nečistotami, škrabancami a jemnými nárazmi. 

Objednajte si tovar, ktorý máme skladom, do 14. hodiny a odošleme vám ho v rovnaký deň. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás kedykoľvek obráťte.