Flex fingerprint Huawei P9 - odtlačku prsta

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Kód: 4167
€4,90 €4,08 bez DPH
Flex fingerprint Huawei P9 - odtlačku prsta

Senzor odtlačku prsta Huawei P9

Vhodné pre: Huawei P9 EVA-L09, EVA-L19

Obsahuje: flex kábel tlačidla snímača odtlačku prsta

POŠKODENÝ FLEX SNÍMAČA PRSTA PRE HUAWEI P9

V prípade poškodenia snímača odtlačku prsta môže dôjsť k rôznym problémom, hlavne nemožnosti overenia svojej identity, a straty prístupu do telefónu, alebo overovania platieb a podobne. Senzory odtlačku prsta v telefónoch sú dnes bežnou súčasťou mnohých smartfónov a iných mobilných zariadení.

Výhodou nášho internetového obchodu je rýchlosť doručenia a odborné poradenstvo. Ak si objednáte tovar do 14:00 hodín tak vám ho odošleme ešte dnes a ďalší pracovný deň vám bude doručovaný.

V našej ponuke nájdete aj náradie na výmenu.

VÝMENA A SERVIS 

Výmena flex kábla snímača prsta nie je vždy úplne jednoduchá záležitosť. Preto pokiaľ si na jeho výmenu netrúfate odporúčame prenechávať montáž servisnému stredisku.

Takýto servis Vám môžeme urobiť aj u nás.

FLEX TLAČIDLA ODTLAČKU PRSTA HUAWEI P9 A JEHO DÔLEŽITOSŤ

Nefunguje vám tlačidlo odtlačku prsta? Ak sa vám poškodil senzoru odtlačku prsta na mobile Huawei P9, ponúkame vám náhradný diel ktorý potrebujete aby ste zas mohli využívať svoj telefón naplno.

AKÉKOĽVEK OTÁZKY VÁM RADI ZODPOVIEME 

Ak ste si prezreli našu ponuku a nie ste si istí, či ste si vybrali správne, alebo ste nenašli požadovaný náhradný diel, ktorý je vhodný pre Váš mobilný telefón , nečakajte a kontaktujte nás telefonicky na našom čísle +421 948 370 818. Naši odborne zaškolení zamestnanci Vám radi odpovedia na Vaše prípadné otázky.

V našej ponuke nájdete aj iné príslušenstvo a náhradné diely 

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Huawei, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Kategória: Flex káble, Flex káble pre Huawei P9
? Huawei: P9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: