Senzor odtlačku prsta Huawei

Problém so senzorom odtlačku prsta Huawei? Pravdepodobne môže byť poškodený flex káblom na snímač prsta. Kvalitné tlačidlo na odtlačok prsta za bezkonkurenčné ceny!

Je dôležité, aby ste si vybrali správny snímač na váš telefón. Preto sme ich rozdelili podľa značky a typu. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom

Cena

312
1312

Značky

Zobrazených položiek: 21
Hore
Ďalšie produkty

Huawei, plným názvom Huawei Technologies Co. Ltd., je čínska nadnárodná telekomunikačná a hardvérová spoločnosť, dodávateľ informačných a komunikačných riešení, so sídlom v Šen-čene.Huawei je nezávislá súkromná, čisto zamestnancami vlastnená spoločnosť. Zamestnanci vlastnia spoločnosť prostredníctvom Programu vlastníctva zamestnancov, ktorý existuje od vzniku spoločnosti. V roku 2018 vlastnilo akcie 96 768 zamestnancov alebo bývalých zamestnancov, akcionárov. Zakladateľ Žen Čeng-fej vlastní 1,14 percenta akcií.

Senzor odtlačku prsta alebo TOUCH ID v telefóne je snímač, ktorý slúži na overenie a identifikáciu používateľa prostredníctvom jeho odtlačku prsta. Senzor je umiestnený na telefóne a obsahuje malú kameru alebo snímač, ktorý dokáže zachytiť detaily a charakteristické rysy povrchu kože na prstoch.

Keď používateľ priloží prst na senzor, zariadenie zachytí jeho obraz a porovná ho s predtým uloženým vzorom v pamäti telefónu. Ak sa vzor zhoduje, senzor odtlačku prsta umožní používateľovi odomknúť telefón alebo vykonať iné úkony, ako napríklad autorizovať platby, overiť sa na webovej stránke a podobne.

Senzory odtlačku prsta v telefónoch sú dnes bežnou súčasťou mnohých smartfónov a iných mobilných zariadení. Tieto senzory umožňujú rýchle a pohodlné ovládanie zariadení a zvyšujú ich bezpečnosť. V novších modeloch sa na overenie používateľa používa overenie tváre, tzv. FaceID.

V prípade poškodenia senzora odtlačku prsta môže dôjsť k rôznym problémom, hlavne nemožnosti overenia svojej identity, a straty prístupu do telefónu, alebo overovania platieb a podobne.

Náhradné diely pre Huawei

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818