Stránka 1 z 79 - 1420 položiek celkom

Cena

184
1184

Značky

Zobrazených položiek: 1420
Hore
Ďalšie produkty

information

Flex kábel alebo FFC (flat flexible cable) je veľmi dôležitý servisný diel vo Vašom smartfóne, pretože prepája dve časti mobilu- základnú dosku s LCD displejom. V prípade poškodenia flex kábla, tieto dve časti nemusia správne fungovať. Čiže ak Vám napríklad nefunguje LCD displej pravdepodobne ide o vadu flex kábla.

Flex kábel je veľmi krehká súčiastka, preto Vám odporúčame ju vymieňať v odbornom servise. Flex kábel sa veľa krát nachádza okrem samostatného dielu aj na iných náhradných súčiastkach v dotykových mobiloch, ako sú napríklad displeje alebo zvončeky.

U nás môžete potrebné náhradné diely kúpiť za zlomok ceny, ale kvalitou porovnateľné s oficiálnymi servisnými strediskami. Záruka na flex kábel je dva roky. Nakúpte flex kábel u nás ešte dnes do 14.hodiny a Vašu objednávku odošleme v ten istý deň.

 V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818