Náhradné batérie pre Xiaomi Mi 10 Pro

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

2223
12223

Značky

Xiaomi?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1

Kvalitné nové náhradné batérie pre Xiaomi Mi 10 Pro

Ak ste majiteľom Xiaomi Mi 10 Pro a zistili ste, že výdrž batérie nie je taká, ako kedysi, mali by ste zvážiť jej výmenu. Náhradná batéria môže vrátiť vášmu Xiaomi Mi 10 Pro jeho energiu a výdrž, ktorú si zaslúži. S novou batériou budete môcť dlhšie využívať svoje obľúbené aplikácie, surfovať na internete a komunikovať s priateľmi bez obmedzení.

Batérie môžu vydržať od 500 do 1 200 nabíjacích cyklov. Nesprávne zaobchádzanie s nimi ale môže ich životnosť ešte znížiť.

Kedy uvažovať nad kúpou novej batérie pre Xiaomi Mi 10 Pro?
Existuje niekoľko charakteristických znakov, ktoré vám prezradia, že je najvyšší čas na kúpu novej batérie pre váš Xiaomi Mi 10 Pro. Toto sú najčastejšie a najzávažnejšie: 

  • Znížená výdrž batérie – Váš Xiaomi Mi 10 Pro už nevydrží tak dlho, ako kedysi, a musíte ho častejšie nabíjať.
  • Neočakávané vypnutie – Váš mobilný telefón sa nečakane vypína a zväčša sa to deje pri určitom percente batérie. Nová batéria na Xiaomi Mi 10 Pro môže tento problém odstrániť.
  • Predĺženie času nabíjania – Telefón potrebuje dlhšiu dobu na nabitie plnej kapacity batérie v porovnaní s minulosťou. To znamená, že batéria stráca schopnosť udržať nabitie.
  • Nízke zdravie batérie – Pri kontrole stavu batérie v nastaveniach zistíte, že kapacita batérie klesla pod 80 %.
  • Smartfón má viac ako 2 roky – Po dvoch alebo troch rokoch používania je pravdepodobné, že batéria vášho Xiaomi Mi 10 Pro sa začne opotrebovať. V tomto bode je dobré začať uvažovať o výmene batérie, aj keď nezaznamenávate žiadne zjavné negatívne znaky.

Výmenu batérie na Xiaomi Mi 10 Pro nechajte na nás
Pamätajte, že výmena batérie môže výrazne zlepšiť výkon vášho Xiaomi Mi 10 Pro a obnoviť jeho výdrž na pôvodnú úroveň. Ak sa rozhodnete pre výmenu batérie, odporúča sa kontaktovať autorizovaný servis. Výmenu batérie pre váš Xiaomi Mi 10 Pro môžete nechať aj na nás. Naši skúsení technici sú mimoriadne precízni a vždy odvádzajú výbornú prácu za výhodnú cenu. V prípade, že by ste si chceli vymeniť batériu sami, nezabudnite si kúpiť aj vhodné náradie na servis, ktoré vám to výrazne uľahčí. 

Ďalšie náhradné diely na Xiaomi Mi 10 Pro
Okrem náhradných batérií nájdete v našej ponuke aj iné náhradné diely pre váš Xiaomi Mi 10 Pro. Výber zahŕňa LCD displeje, flex káble, reproduktory, nabíjacie konektory alebo dosky nabíjania, držiaky SIM kariet, sklíčka zadnej kamery a mnoho iných náhradných dielov, ktoré vám umožnia udržať vaše zariadenie v optimálnom stave.

Vďaka príslušenstvu na Xiaomi Mi 10 Pro vylepšíte svoj telefón
Okrem nových batérií a náhradných dielov ponúkame aj bohatý výber príslušenstva na mieru pre váš Xiaomi Mi 10 Pro. Vyberte si zo širokej škály obalov a puzdier, ktoré chránia váš Xiaomi Mi 10 Pro pred nárazmi, škrabancami a prachom. Displej vášho Xiaomi Mi 10 Pro môžete zachovať v bezchybnom stave s našimi ochrannými sklami a fóliami. Nájdete u nás aj originálne nabíjačky a dátové káble, a taktiež rôzne držiaky, slúchadlá a iné príslušenstvo

Váš Xiaomi Mi 10 Pro si zaslúži najlepšiu možnú starostlivosť, a my sme tu, aby sme vám ju poskytli. Neváhajte sa na nás obrátiť a kontaktujte nás telefonicky na našom čísle +421 948 370 818, prípadne nám napíšte na info@gsm-suciastky.sk.