LCD displej Xiaomi

Chcem sa dozvedieť viac o telefónoch Xiaomi

Společnost Xiaomi vydala svůj první chytrý telefon v roce 2011. Cíl Xiaomi je udržet si kvalitu a hlavně nízké ceny. Ve třetím čtvrtletí roku 2014 se dostala společnost na pozici světové trojky vyrobených chytrých telefónů. Hned za Samsung a Apple. Růst 246,2%!

LCD Displej Xiaomi môže ľahko prasknúť. Spadne Vám mobil na ostrý kameň a problém je na svete. V takejto situácii vám radi pomôžeme novým displejom za nízku cenu. Chápeme, že je to veľmi nepríjemné, tak sa tiež snažíme všetky objednávky, ktoré sa vykonajú do 14:00 hodín odoslať ihneď. Displej Xiaomi je spotrebný tovar, takže sa kľudne môže stať, že prestane fungovať sám od seba.

LCD displej Xiaomi má väčšinou súčasti tiež dotykové sklo. LCD displej u tejto Čínske spoločností je priemer, preto si dajte pozor, aby vám telefón nepadal displejom na betón.

Vzťahuje sa na display Xiaomi záruka?

Záruka je štandardné dva roky. Nevzťahuje sa v prípade, keď sa rozhodnete vymeniť displej sami a poškodíte ho. Ak vám displej po čas prestane fungovať v tejto záručnej lehote, je možné poslať displej dodávateľmi na preskúmanie a uznanie reklamácie.

 

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 13 položiek celkom