LCD displej Xiaomi

Je dôležité, aby ste si vybrali správny LCD displej Xiaomi, pre zabezpečenie funkčnosti vášho telefónu. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

 

Stránka 1 z 6 - 102 položiek celkom

Cena

5190
15190

Značky

Xiaomi?

Zobrazených položiek: 102
Hore
Ďalšie produkty

Spoločnosť Xiaomi bola založená siedmymi partnermi 6.júna 2010. 16. augusta 2010 spoločnosť oficiálne vydala svoj prvý mobilný telefón s Androidom a užívateľským rozhraním MIUI. Od vydania svojho prvého telefónu rozšírila spoločnosť Xiaomi svoju výrobu o spotrebnú elektroniku (robotické vysávače, zubné kefky, atď.). Momentálne je táto spoločnosť jednou z popredných vo výrobe počítačov a mobilných telefónov.

Poškodenie a výmena LCD displeja značky Xiaomi sa vyskytuje rovnako frekventovane ako aj u iných značiek súčasného trhu. V prípade, ak potrebujete vymeniť LCD displej Xiaomi, môžete si vybrať z našej ponuky alebo si vyberte iný náhradný servisný diel.

Náhradné diely pre Xiaomi

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818