Náhradné batérie pre Xiaomi Mi MAX 2

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

1213
11213

Značky

Xiaomi?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1

Kvalitné nové náhradné batérie pre Xiaomi Mi MAX 2

Ak ste majiteľom Xiaomi Mi MAX 2 a zistili ste, že výdrž batérie nie je taká, ako kedysi, mali by ste zvážiť jej výmenu. Náhradná batéria môže vrátiť vášmu Xiaomi Mi MAX 2 jeho energiu a výdrž, ktorú si zaslúži. S novou batériou budete môcť dlhšie využívať svoje obľúbené aplikácie, surfovať na internete a komunikovať s priateľmi bez obmedzení.

Batérie môžu vydržať od 500 do 1 200 nabíjacích cyklov. Nesprávne zaobchádzanie s nimi ale môže ich životnosť ešte znížiť.

Kedy uvažovať nad kúpou novej batérie pre Xiaomi Mi MAX 2?
Existuje niekoľko charakteristických znakov, ktoré vám prezradia, že je najvyšší čas na kúpu novej batérie pre váš Xiaomi Mi MAX 2. Toto sú najčastejšie a najzávažnejšie: 

  • Znížená výdrž batérie – Váš Xiaomi Mi MAX 2 už nevydrží tak dlho, ako kedysi, a musíte ho častejšie nabíjať.
  • Neočakávané vypnutie – Váš mobilný telefón sa nečakane vypína a zväčša sa to deje pri určitom percente batérie. Nová batéria na Xiaomi Mi MAX 2 môže tento problém odstrániť.
  • Predĺženie času nabíjania – Telefón potrebuje dlhšiu dobu na nabitie plnej kapacity batérie v porovnaní s minulosťou. To znamená, že batéria stráca schopnosť udržať nabitie.
  • Nízke zdravie batérie – Pri kontrole stavu batérie v nastaveniach zistíte, že kapacita batérie klesla pod 80 %.
  • Smartfón má viac ako 2 roky – Po dvoch alebo troch rokoch používania je pravdepodobné, že batéria vášho Xiaomi Mi MAX 2 sa začne opotrebovať. V tomto bode je dobré začať uvažovať o výmene batérie, aj keď nezaznamenávate žiadne zjavné negatívne znaky.

Výmenu batérie na Xiaomi Mi MAX 2 nechajte na nás
Pamätajte, že výmena batérie môže výrazne zlepšiť výkon vášho Xiaomi Mi MAX 2 a obnoviť jeho výdrž na pôvodnú úroveň. Ak sa rozhodnete pre výmenu batérie, odporúča sa kontaktovať autorizovaný servis. Výmenu batérie pre váš Xiaomi Mi MAX 2 môžete nechať aj na nás. Naši skúsení technici sú mimoriadne precízni a vždy odvádzajú výbornú prácu za výhodnú cenu. V prípade, že by ste si chceli vymeniť batériu sami, nezabudnite si kúpiť aj vhodné náradie na servis, ktoré vám to výrazne uľahčí. 

Ďalšie náhradné diely na Xiaomi Mi MAX 2
Okrem náhradných batérií nájdete v našej ponuke aj iné náhradné diely pre váš Xiaomi Mi MAX 2. Výber zahŕňa LCD displeje, flex káble, reproduktory, nabíjacie konektory alebo dosky nabíjania, držiaky SIM kariet, sklíčka zadnej kamery a mnoho iných náhradných dielov, ktoré vám umožnia udržať vaše zariadenie v optimálnom stave.

Vďaka príslušenstvu na Xiaomi Mi MAX 2 vylepšíte svoj telefón
Okrem nových batérií a náhradných dielov ponúkame aj bohatý výber príslušenstva na mieru pre váš Xiaomi Mi MAX 2. Vyberte si zo širokej škály obalov a puzdier, ktoré chránia váš Xiaomi Mi MAX 2 pred nárazmi, škrabancami a prachom. Displej vášho Xiaomi Mi MAX 2 môžete zachovať v bezchybnom stave s našimi ochrannými sklami a fóliami. Nájdete u nás aj originálne nabíjačky a dátové káble, a taktiež rôzne držiaky, slúchadlá a iné príslušenstvo

Váš Xiaomi Mi MAX 2 si zaslúži najlepšiu možnú starostlivosť, a my sme tu, aby sme vám ju poskytli. Neváhajte sa na nás obrátiť a kontaktujte nás telefonicky na našom čísle +421 948 370 818, prípadne nám napíšte na info@gsm-suciastky.sk.