Náhradné batérie pre Xiaomi Redmi 6 Pro

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

1314
11314

Značky

Xiaomi?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1

Kvalitné nové náhradné batérie pre Xiaomi Redmi 6 Pro

Ak ste majiteľom Xiaomi Redmi 6 Pro a zistili ste, že výdrž batérie nie je taká, ako kedysi, mali by ste zvážiť jej výmenu. Náhradná batéria môže vrátiť vášmu Xiaomi Redmi 6 Pro jeho energiu a výdrž, ktorú si zaslúži. S novou batériou budete môcť dlhšie využívať svoje obľúbené aplikácie, surfovať na internete a komunikovať s priateľmi bez obmedzení.

Batérie môžu vydržať od 500 do 1 200 nabíjacích cyklov. Nesprávne zaobchádzanie s nimi ale môže ich životnosť ešte znížiť.

Kedy uvažovať nad kúpou novej batérie pre Xiaomi Redmi 6 Pro?
Existuje niekoľko charakteristických znakov, ktoré vám prezradia, že je najvyšší čas na kúpu novej batérie pre váš Xiaomi Redmi 6 Pro. Toto sú najčastejšie a najzávažnejšie: 

  • Znížená výdrž batérie – Váš Xiaomi Redmi 6 Pro už nevydrží tak dlho, ako kedysi, a musíte ho častejšie nabíjať.
  • Neočakávané vypnutie – Váš mobilný telefón sa nečakane vypína a zväčša sa to deje pri určitom percente batérie. Nová batéria na Xiaomi Redmi 6 Pro môže tento problém odstrániť.
  • Predĺženie času nabíjania – Telefón potrebuje dlhšiu dobu na nabitie plnej kapacity batérie v porovnaní s minulosťou. To znamená, že batéria stráca schopnosť udržať nabitie.
  • Nízke zdravie batérie – Pri kontrole stavu batérie v nastaveniach zistíte, že kapacita batérie klesla pod 80 %.
  • Smartfón má viac ako 2 roky – Po dvoch alebo troch rokoch používania je pravdepodobné, že batéria vášho Xiaomi Redmi 6 Pro sa začne opotrebovať. V tomto bode je dobré začať uvažovať o výmene batérie, aj keď nezaznamenávate žiadne zjavné negatívne znaky.

Výmenu batérie na Xiaomi Redmi 6 Pro nechajte na nás
Pamätajte, že výmena batérie môže výrazne zlepšiť výkon vášho Xiaomi Redmi 6 Pro a obnoviť jeho výdrž na pôvodnú úroveň. Ak sa rozhodnete pre výmenu batérie, odporúča sa kontaktovať autorizovaný servis. Výmenu batérie pre váš Xiaomi Redmi 6 Pro môžete nechať aj na nás. Naši skúsení technici sú mimoriadne precízni a vždy odvádzajú výbornú prácu za výhodnú cenu. V prípade, že by ste si chceli vymeniť batériu sami, nezabudnite si kúpiť aj vhodné náradie na servis, ktoré vám to výrazne uľahčí. 

Ďalšie náhradné diely na Xiaomi Redmi 6 Pro
Okrem náhradných batérií nájdete v našej ponuke aj iné náhradné diely pre váš Xiaomi Redmi 6 Pro. Výber zahŕňa LCD displeje, flex káble, reproduktory, nabíjacie konektory alebo dosky nabíjania, držiaky SIM kariet, sklíčka zadnej kamery a mnoho iných náhradných dielov, ktoré vám umožnia udržať vaše zariadenie v optimálnom stave.

Vďaka príslušenstvu na Xiaomi Redmi 6 Pro vylepšíte svoj telefón
Okrem nových batérií a náhradných dielov ponúkame aj bohatý výber príslušenstva na mieru pre váš Xiaomi Redmi 6 Pro. Vyberte si zo širokej škály obalov a puzdier, ktoré chránia váš Xiaomi Redmi 6 Pro pred nárazmi, škrabancami a prachom. Displej vášho Xiaomi Redmi 6 Pro môžete zachovať v bezchybnom stave s našimi ochrannými sklami a fóliami. Nájdete u nás aj originálne nabíjačky a dátové káble, a taktiež rôzne držiaky, slúchadlá a iné príslušenstvo

Váš Xiaomi Redmi 6 Pro si zaslúži najlepšiu možnú starostlivosť, a my sme tu, aby sme vám ju poskytli. Neváhajte sa na nás obrátiť a kontaktujte nás telefonicky na našom čísle +421 948 370 818, prípadne nám napíšte na info@gsm-suciastky.sk.