Vibračný motorček Samsung A700F Galaxy A7

Variant:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.06.2024
Kód: 3972
€3,80 €3,17 bez DPH
Vibračný motorček Samsung A700F Galaxy A7

Vibračný motorček v telefóne Samsung Galaxy A7a A700F je malý elektromotor, ktorý generuje vibračné pohyby a umožňuje mobilnému telefónu vykonávať funkciu vibrácie. Keď sa vibračný motorček zapne, generuje malé a rýchle vibrácie, ktoré sa prenášajú do zariadenia a spôsobujú jemné kmitanie. Tento proces vytvára dojem vibrácie, ktorý používateľ môže cítiť a upozorní ho na prichádzajúcu notifikáciu. Okrem toho môže byť vibračný motorček využitý aj na iné účely, ako napríklad pri hraní hier, kde môže generovať vibrácie podľa toho, čo sa deje na obrazovke, čím zlepšuje herný zážitok a zvyšuje interakciu s mobilným zariadením.

Vhodné pre: Samsung A700F Galaxy A7 (GH31-00708A)

Obsahuje: vibračný motorček

Ku náhradnému dielu si môžete zakúpiť aj dokonalé lepidlo B-7000 a sadu náradia.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Samsung, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Pre zabezpečenie väčšej ochrany Vášho telefónu odporúčame použiť kvalitné púzdro a ochranné sklo.

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818

 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: