Vibračný motorček

Je dôležité, aby ste si vybrali správne sklíčko kamery na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 2 - 26 položiek celkom

Cena

214
1214

Značky

Zobrazených položiek: 26
Hore
Ďalšie produkty

 

Vibračný motorček v mobilnom telefóne je malý elektromotor, ktorý generuje vibračné pohyby a umožňuje mobilnému telefónu vykonávať funkciu vibrácie. Vibračný motorček môže byť zapojený do rôznych funkcií, ako sú notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, správach, upozorneniach a iných udalostiach.

Keď sa motorček zapne, generuje malé a rýchle vibrácie, ktoré sa prenášajú do zariadenia a spôsobujú jemné kmitanie. Tento proces vytvára dojem vibrácie, ktorý používateľ môže cítiť a upozorní ho na prichádzajúcu notifikáciu.

Okrem toho môže byť vibračný motorček využitý aj na iné účely, ako napríklad pri hraní hier, kde môže generovať vibrácie podľa toho, čo sa deje na obrazovke, čím zlepšuje herný zážitok a zvyšuje interakciu s mobilným zariadením.

 

Náhradné diely pre mobilný telefón

 

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818