Náhradné batérie pre Honor 8C

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

1213
11213

Značky

Honor?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1

Kvalitné nové náhradné batérie pre Honor 8C

Ak ste majiteľom Honor 8C a zistili ste, že výdrž batérie nie je taká, ako kedysi, mali by ste zvážiť jej výmenu. Náhradná batéria môže vrátiť vášmu Honor 8C jeho energiu a výdrž, ktorú si zaslúži. S novou batériou budete môcť dlhšie využívať svoje obľúbené aplikácie, surfovať na internete a komunikovať s priateľmi bez obmedzení.

Batérie môžu vydržať od 500 do 1 200 nabíjacích cyklov. Nesprávne zaobchádzanie s nimi ale môže ich životnosť ešte znížiť.

Kedy uvažovať nad kúpou novej batérie pre Honor 8C?
Existuje niekoľko charakteristických znakov, ktoré vám prezradia, že je najvyšší čas na kúpu novej batérie pre váš Honor 8C. Toto sú najčastejšie a najzávažnejšie: 

  • Znížená výdrž batérie – Váš Honor 8C už nevydrží tak dlho, ako kedysi, a musíte ho častejšie nabíjať.
  • Neočakávané vypnutie – Váš mobilný telefón sa nečakane vypína a zväčša sa to deje pri určitom percente batérie. Nová batéria na Honor 8C môže tento problém odstrániť.
  • Predĺženie času nabíjania – Telefón potrebuje dlhšiu dobu na nabitie plnej kapacity batérie v porovnaní s minulosťou. To znamená, že batéria stráca schopnosť udržať nabitie.
  • Nízke zdravie batérie – Pri kontrole stavu batérie v nastaveniach zistíte, že kapacita batérie klesla pod 80 %.
  • Smartfón má viac ako 2 roky – Po dvoch alebo troch rokoch používania je pravdepodobné, že batéria vášho Honor 8C sa začne opotrebovať. V tomto bode je dobré začať uvažovať o výmene batérie, aj keď nezaznamenávate žiadne zjavné negatívne znaky.

Výmenu batérie na Honor 8C nechajte na nás
Pamätajte, že výmena batérie môže výrazne zlepšiť výkon vášho Honor 8C a obnoviť jeho výdrž na pôvodnú úroveň. Ak sa rozhodnete pre výmenu batérie, odporúča sa kontaktovať autorizovaný servis. Výmenu batérie pre váš Honor 8C môžete nechať aj na nás. Naši skúsení technici sú mimoriadne precízni a vždy odvádzajú výbornú prácu za výhodnú cenu. V prípade, že by ste si chceli vymeniť batériu sami, nezabudnite si kúpiť aj vhodné náradie na servis, ktoré vám to výrazne uľahčí. 

Ďalšie náhradné diely na Honor 8C
Okrem náhradných batérií nájdete v našej ponuke aj iné náhradné diely pre váš Honor 8C. Výber zahŕňa LCD displeje, flex káble, reproduktory, nabíjacie konektory, dosky nabíjania, držiaky SIM kariet, sklíčka zadnej kamery a mnoho iných náhradných dielov, ktoré vám umožnia udržať vaše zariadenie v optimálnom stave.

Vďaka príslušenstvu na Honor 8C vylepšíte svoj telefón
Okrem nových batérií a náhradných dielov ponúkame aj bohatý výber príslušenstva na mieru pre váš Honor 8C. Vyberte si zo širokej škály obalov a puzdier, ktoré chránia váš Honor 8C pred nárazmi, škrabancami a prachom. Displej vášho Honor 8C môžete zachovať v bezchybnom stave s našimi ochrannými sklami a fóliami. Nájdete u nás aj originálne nabíjačky a dátové káble, a taktiež rôzne držiaky, slúchadlá a iné príslušenstvo

Váš Honor 8C si zaslúži najlepšiu možnú starostlivosť, a my sme tu, aby sme vám ju poskytli. Neváhajte sa na nás obrátiť a kontaktujte nás telefonicky na našom čísle +421 948 370 818, prípadne nám napíšte na info@gsm-suciastky.sk.