LCD displej Honor

Je dôležité, aby ste si vybrali správny LCD displej Honor, pre zabezpečenie funkčnosti vášho telefónu. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

 

Stránka 1 z 3 - 39 položiek celkom

Cena

9110
19110

Značky

Honor?

Zobrazených položiek: 39
Hore
Ďalšie produkty

Honor bol založený v roku 2013 ako podznačka Huawei. Rad smartfónov Honor umožnil spoločnosti Huawei konkurovať online značkám smartfónov strednej triedy v Číne a na celom svete.V novembri 2020 bola značka Honor predaná spoločnosti Shenzhen Zhixin New Information Technology, väčšinovej štátnej spoločnosti kontrolovanej samosprávou mesta Shenzhen , aby „zaistila“ prežitie svojej vtedajšej materskej spoločnosti Huawei v dôsledku amerických sankcií voči nej.

Poškodenie a výmena LCD displeja značky Honor sa vyskytuje rovnako frekventovane ako aj u iných značiek súčasného trhu. V prípade, ak potrebujete vymeniť LCD displej Honor, môžete si vybrať z našej ponuky alebo si vyberte iný náhradný servisný diel.

Náhradné diely pre Honor

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818