Puzdra, kryty a obaly pre Nokia 5.1

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

78
178

Značky

Nokia?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1
knizkove puzdra cierne foto na web
Knižkové puzdra
€7,90
€9,90
6304

Obaly a puzdra na Nokia 5.1

Hľadáte spoľahlivý spôsob, ako chrániť váš smartfón pred poškodením? U nás nájdete presne to, čo potrebujete. Naša kolekcia ochranných obalov a puzdier pre Nokia 5.1 je navrhnutá tak, aby dokonale zapadla k vášmu zariadeniu a zabezpečila jeho maximálnu ochranu.

  • Všetky naše produkty sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečia, že Vaša Nokia 5.1 zostane v bezchybnom stave aj pri intenzívnom používaní.
  • Máte radi jednoduché a elegantné puzdrá alebo radšej nápadité a farebné vzory? V našom sortimente nájdete obaly pre každý vkus.
  • Okrem toho, že naše puzdrá vynikajú svojou estetikou, sú tiež navrhnuté tak, aby ste mali ľahký prístup ku všetkým portom a tlačidlám vášho telefónu.

Investujte do ochrany vášho smartfónu ešte dnes. Na našom e-shope www.gsm-suciastky.sk si môžete vybrať z nasledovných obalov na Nokia 5.1 .

Zadné kryty pre Nokia 5.1
Zadné kryty sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí si chcú zachovať pôvodný vzhľad svojho telefónu a zároveň ho chrániť pred poškodením. Sú vyrobené z odolných materiálov, ako je silikón, tvrdý plast alebo polykarbonát, ktoré efektívne chránia váš telefón pred pádmi a inými nárazmi. Tieto kryty sú na druhej strane pomerne tenké, vďaka čomu nie je telefón zbytočne ťažký. Okolo fotoaparátu je kryt trochu vystúpený, aby ho ochránil pred škrabancami. Tie by totiž mohli zhoršiť kvalitu výsledných snímok. 

Knižkové puzdrá pre Nokia 5.1
Knižkové puzdrá na Nokia 5.1 ponúkajú komplexnú 360° ochranu pre váš telefón. Sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú kombináciu ochrany a štýlu. Mnohé z týchto puzdier sú vybavené magnetickým zatváraním, ktoré zabezpečuje, že obal ostane pevne zatvorený, keď telefón nie je používaný. Odkladací priestor vo vnútornej časti puzdra slúži na ukladanie hotovosti alebo kariet, vďaka čomu nemusíte so sebou nosiť ani peňaženku. Samozrejmosťou je aj výrez na reproduktor, vďaka ktorému môžete telefonovať aj so zatvoreným puzdrom. K dispozícii sú vo viacerých zaujímavých farbách.

Ostatné príslušenstvo a náhradné diely na Nokia 5.1
Ak máte rozbitý displej na svojom Nokia 5.1, dokážeme vám ho ľahko opraviť. V našej ponuke nájdete okrem nového LCD displeja aj iné náhradné diely, ako napríklad batérie, batériové kryty, nabíjacie konektory, flex káble, zvončeky a reproduktory, mikrofóny a množstvo ďalších náhradných dielov. Aby ste ale predišli rozbitiu displeja, investujte do ochranného Skla Nokia. Sklo chráni aj zahnuté okraje displeja a lepí po celej svojej ploche. Sklo je navyše pokryté oleofóbnou vrstvou, ktorá zabraňuje “zapackanej” obrazovke a taktiež sa ľahko čistí. 

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste, preto ak si objednáte do 14. hodiny tovar, ktorý máme skladom, odošleme vám ho v rovnaký deň a k vám by mal doraziť hneď ten nasledujúci. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť.