Stránka 1 z 179 - 3213 položiek celkom

Cena

1276
11276

Značky

Zobrazených položiek: 3213
Hore
Ďalšie produkty

Samsung je najväčšia spoločnosť v Južnej Kórei. Okrem toho, že vyrába mobilné telefóny, tak sa sústredí aj na televízie, obrazovky a vyvíja i napríklad svoj vlastný operačný systém Tizen. Tento nový systém nahradí Android Wear v chytrých hodinkách a Samsung použije svoj vlastný Tizen. Systém je totiž optimalizovaný pre potreby Samsungu, asi tak ako to má systém iOS od Apple.

Samsung taktiež figuruje ako sponzor Olmypijských hier, NASCAR alebo aj sponzoruje francúzsky baseballový tím. Od roku 2014 sponzoruje aj hráčsky tím League of Legends. V priebehu leta 2013 prinieslo hneď niekoľko médií správy o otrasných podmienkach v slovenskej továrni Samsung Display. Jednalo sa o slovné útoky na zamestnanca. V súčasnej dobe sa čaká na výsledky inšpekcie.

Náhradné diely a príslušenstvo pre Samsung

Náhradné diely pre mobilné telefóny Samsung sú kvalitné. V prípade problému sú však náhradné diely Samsung drahé. Máme pre vás úžasné ceny s vysokou kvalitou. Vyjednali sme pre vás nádherné ceny. Dávajte si pozor, aby ste nenakupovali falošné Samsung displeje alebo dotykové sklá. Nemusí sa to vyplatiť a miniete viac peňazí za to, že budete musieť kúpiť ďalšie. Nakupujte chytro a kvalitne s GSM súčiastky.