USB kábel Apple Iphone

Dátové káble s lightning konektorom sú určené výhradne pre zariadenia značky Apple a slúžia na prenos dát, vrátane obrázkov, hudby, videí a iných súborov, medzi mobilným telefónom a inými zariadeniami, ako sú napríklad počítače alebo nabíjačky.

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Cena

615
1615

Značky

Zobrazených položiek: 7

Typy dátových káblov pre zariadenia Apple:

Lightning kábel: Lightning káble sú používané výhradne pre zariadenia od spoločnosti Apple, ako sú napríklad iPhone, iPad a iPod. Tieto káble majú unikátny konektor, ktorý je kompatibilný iba s produktami od spoločnosti Apple.

Momentálne najpoužívanejším konektorom pre zariadenia od spoločnosti Apple je Lightning. Staršie 30pinové koncovky sa používali pri telefónoch iPhone4 a starších, alebo pri tabletoch. Momentálne sa začínajú používať aj koncovky USB-C, ktoré majú ale využitie len pri nabíjaní zariadení MacBook, MacBook Air, slúchadiel Beats by Dr. Dre alebo MagicMouse.

Slúžia aj na prenos dát, vrátane obrázkov, hudby, videí a iných súborov. K ich prenosu je ale potrebné mať v počítači nainštalovaný iTunes. ktorý je dostupný pre MacOS ale aj Windows.

 

Pri výbere dátového kábla pre mobilný telefón je dôležité zvážiť, aký typ kábla váš telefón používa. Ak máte starší telefón, môžete potrebovať starší typ kábla, zatiaľ čo novšie telefóny môžu vyžadovať novšie typy káblov. Okrem toho, dôležité je zabezpečiť, aby kábel bol kompatibilný s vaším počítačom alebo nabíjačkou, ktorú plánujete použiť pre prenos dát alebo nabíjanie telefónu. 

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil

 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818