Nabíjačky pre Samsung Galaxy S10 Plus (SM-G975)

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cena

417
1417

Značky

Samsung?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 6

Nabíjačky na mobil Samsung Galaxy S10 Plus (SM-G975)

Aby ste mohli používať svoj mobilný telefón naplno, nezaobídete sa bez dobrej nabíjačky. Mnohí výrobcovia ju už v súčasnosti nevkladajú do krabíc, preto je potrebné zadovážiť si tú správnu pre vaše zariadenie. V našej ponuke na www-gsm-suciastky.sk nájdete rôzne typy nabíjačiek, aby sme vyhoveli potrebám a požiadavkám všetkých našich zákazníkov.

Aké typy nabíjačiek pre Samsung Galaxy S10 Plus, G975 poznáme:

  • Klasické sieťové nabíjačky – Sú ideálne pre každodenné nabíjanie mobilných telefónov doma alebo v práci. Zároveň ide o najbežnejší spôsob nabíjania. K dispozícii sú kompletné nabíjačky alebo len napájacie adaptéry, v prípade, že kábel máte.
  • Rýchlonabíjačky - V spojení s najnovšou technológiou dokážu vyvinúť vyššiu rýchlosť prenosu energie do Vášho mobilu. V porovnaní s klasickými nabíjačkami sú až 4,5x rýchlejšie. V ponuke nájdete s výkonom 15W, 25W až 45W.
  • Bezdrôtové nabíjačky – Pohodlné, praktické a štýlové riešenie nabíjania bez potreby pripojenia kábla. Telefón stačí položiť na bezdrôtovú podložku. Sú kompatibilné s modernými smartfónmi s podporou bezdrôtového nabíjania.
  • Nabíjačky do auta – Vhodné pre tých, ktorí trávia veľa času na cestách. Ponúkajú možnosť nabíjania telefónu počas jazdy.

Ako si vybrať správnu nabíjačku na Samsung Galaxy S10 Plus, G975
V súčasnosti je na trhu množstvo rôznych typov nabíjačiek na mobil. Pri výbere správnej nabíjačky je preto dôležité zohľadniť niekoľko faktorov a parametrov:

  1. Spôsob použitia – V prvom rade je potrebné vedieť, na aký účel nabíjačku potrebujete. Chcete nabíjať svoj mobilný telefón doma alebo v práci? V tom prípade siahnite po klasickej sieťovej nabíjačke. Pokiaľ veľa cestujete, nezaobídete sa bez nabíjačky do auta. A ak vám neprekáža, že nemôžete mať telefón počas nabíjania v rukách, vhodná bude pre vás bezdrôtová nabíjačka.
  2. Kompatibilita a výber koncovky – Uistite sa, že nabíjačka bude kompatibilná so zariadením, ktoré chcete nabíjať. To znamená, že by ste v prvom rade mali zvoliť správnu koncovku. Medzi 3 najpoužívanejšie koncovky patria Micro USB, USB-C a Lightning.
  3. Výkon nabíjania – Výkon nabíjačky je udávaný vo wattoch (W) a mal by zodpovedať napätiu batérie. Ak je nabíjačka silnejšia ako batéria, telefón sa bude nabíjať aj tak maximálne takým výkonom, ako má batéria. Zároveň ale môže postupom času poškodiť váš mobil. Pokiaľ má nabíjačka príliš nízke napätie, nabíjanie bude pomalé.
  4. Rýchlosť nabíjania – Pri výbere nabíjačky na mobil by ste nemali prehliadnuť ani rýchlosť nabíjania. Niektoré nabíjačky podporujú funkciu rýchleho nabíjania, teda Quick Charge.
  5. Bezpečnosť a kvalita – Nezabúdajte ani na výber nabíjačky vyrobenej z odolných a kvalitných materiálov, ktoré zabezpečia dlhú životnosť a spoľahlivý výkon. Všímajte si aj bezpečnostné funkcie, ako je napríklad ochrana pred preťažením, prepätím, prehriatím alebo skratom.

V prípade, že neviete, ako si vybrať nabíjačku pre váš Samsung Galaxy S10 Plus, G975, pokojne sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť. Napíšte nám alebo zavolajte a my vám radi poradíme. Okrem nabíjačiek v našej ponuke nájdete aj  nový displej alebo  batériu pre váš telefón. Vyberte si zo širokej škály obalov a puzdier, alebo ochranných tvrdených skiel.