LCD displej Samsung

113 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

information

Spoločnosť Samsung Electronics bola založená v roku 1969 v Južnej Kórei. V súčasnosti má po celom svete viac ako 200 špičkových a kvalifikovaných pobočiek. Samsung Electronics vyrába domáce spotrebiče, ako sú televízory, monitory, chladničky a práčky a kľúčové mobilné telekomunikačné zariadenia- inteligentné telefóny a tablety. Prvý mobilný telefón vyrobili už v roku 1985 pre použitie v aute a prvý mobilný telefón skutočne použiteľného kdekoľvek, uviedli na trh v roku 1988. Táto značka je jednou z popredných vo svetom veľtrhu. 

Ani pri takej kvalitnej značke, akou je Samsung, sa nevyhnete pri jeho poškodení výmene LCD displeja. V našej bohatej ponuke nájdete LCD displej pre rôzne typy modelov značky Samsung i všetko potrebné na jeho výmenu. Ak potrebujete iné príslušenstvo (obaly a puzdrá, ochranné fólie a sklá) či servisné diely (napríklad mikrofón) pre značku Samsung, neváhajte nazrieť do nášho e-shopu.

Výmenu LCD displeja na počkanie poskytujeme aj v našom kamennom servise. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a obrátiť sa na náš e-shop a servis.