Ochranné fólie a tvrdené sklá pre Samsung Galaxy Trend (GT-S7560)

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

56
156

Značky

Samsung?

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1

Ochranné tvrdené sklá a fólie pre Samsung Galaxy Trend (GT-S7560)

Jedným z najlepších spôsobov, ako ochrániť váš telefón, je investícia do ochranného skla alebo fólie. Slúžia ako akýsi štít, ktorý chráni displej pred vonkajšími poškodeniami, nárazmi a škrabancami. Zároveň predlžujú životnosť mobilného telefónu, pretože po odlepení skla alebo fólie bude displej vyzerať ako nový, a to aj po mesiacoch a rokoch používania. 

Ako si vybrať ochranné sklo na Samsung Galaxy Trend
Na našom e-shope www.gsm-suciastky.sk nájdete rôzny typy ochranných skiel pre Samsung Galaxy Trend. Každé z nich je kvalitné a vhodné pre váš telefón, avšak napriek tomu sa medzi nimi nájdu isté rozdiely. 

  • 2D, resp. 2,5D ochranné sklá – Ide o základné a transparentné ochranné sklo, ktoré je rovné bez zaoblenia. Ak máte smartfón so zaoblenými okrajmi, 2,5D sklo nebude siahať až po okraj displeja a vám sa môže zdať, akoby pár milimetrov chýbalo k tomu, aby sedelo úplne presne. Je vhodné najmä pri odolnejších ochranných obaloch, ktoré prečnievajú aj cez okraj telefónu. 
  • 5D ochranné sklá – Toto ochranné sklo siaha až po okraje displeja a je mierne zaoblené, čím poskytuje viac ochrany a lepší vzhľad. Obvod skla býva zväčša v čiernej alebo bielej farbe, podľa toho, akej farby je vaše zariadenie.
  • 6D ochranné sklá – Ide o typ ochranného skla, ktoré má výraznejšie zaoblenie v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami. 6D ochranné sklo poskytuje pokrytie celej plochy displeja, vrátane jeho okrajov. To znamená, že ochrana pred škrabancami a nárazmi by mala byť rovnomernejšia a efektívnejšia.

Ochranné fólie na Samsung Galaxy Trend
Ak vám z nejakého dôvodu nevyhovuje ochranné sklo pre váš Samsung Galaxy Trend, môžete si vybrať aj ochrannú fóliu. V porovnaní so sklom poskytuje síce menšiu ochranu proti silným nárazom, avšak pred prachom, škrabancami a nečistotami ochráni rovnako dobre. Je tenšia a na displeji je menej nápadná než sklo. Vybrať si môžete z dvoch rôznych verzií:

  • Keramická ochranná fólia – Ide o kombináciu ochranného skla a fólie. Lepí po celej ploche, takže dokonale priľne k displeju telefónu. S hrúbkou 0,33 mm reaguje na dotyk rovnako ako originálny displej. Keramická ochranná fólia na Samsung Galaxy Trend je vybavená oleofóbnou vrstvou, ktorá zabraňuje vzniku odtlačkov a nečistôt. 
  • Hydrogel fólia – Je vyrobená z odolného TPU materiálu, ktorý je mäkší a pružnejší ako sklo. Tento druh fólie poskytuje ochranu proti poškriabaniu a miernejším nárazom. Hydrogel fólie pre Samsung Galaxy Trend majú často schopnosť samoregenerácie menších škrabancov, čo znamená, že drobné škody na fólii sa môžu sčasti zaceliť. Je možné ju nalepiť aj na zadnú stranu telefónu. 

Výber medzi ochrannou fóliou a ochranným sklom pre váš Samsung Galaxy Trend závisí od osobných preferencií a potrieb. Fólie sú vhodné pre tých, ktorí hľadajú tenkú a menej nápadnú ochranu, zatiaľ čo ochranné sklo je ideálne pre tých, ktorí chcú silnejšiu ochranu pred výraznejšími poškodeniami.

Ostatné príslušenstvo na Samsung Galaxy Trend
Aby ste poskytli dokonalú ochranu svojmu zariadeniu, okrem ochrany displeja by ste nemali zabúdať ani na ochranný obal na Samsung Galaxy Trend. V našej ponuke nájdete zadné kryty aj knižkové puzdra v rôznych motívoch a prevedeniach. Okrem toho si u nás môžete kúpiť nabíjačky, dátové káble, držiaky či slúchadlá. 

Náhradné diely na Samsung Galaxy Trend
Ak podceníte ochranu svojho telefónu a dôjde napríklad k rozbitiu displeja, na našom e-shope nájdete aj náhradný LCD displej na Samsung Galaxy Trend. Ponúkame aj iné súčiastky, ako napríklad držiak SIM karty, rôzne flex káble, sklíčko zadnej kamery, zvonček, skrutky a iné náhradné diely. Môžeme vám pomôcť aj s výmenou dielov. Robíme rýchly, kvalitný a spoľahlivý servis za dobrú cenu. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť. 

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste, preto ak si objednáte do 14. hodiny tovar, ktorý máme skladom, odošleme vám ho v rovnaký deň a k vám by mal doraziť hneď ten nasledujúci. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť.