Príslušenstvo a náhradné diely Samsung Galaxy Z Flip 3 F711

model: M-F711B, SM-F711N, SM-F711U

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Cena

537
1537

Značky

Zobrazených položiek: 10

Náhradné diely a príslušenstvo pre Samsung Galaxy Z Flip 3 SM-F711

Mobilný telefón Samsung Galaxy Z Flip 3 (SM-F711B, SM-F711N, SM-F711U) patrí k obľúbeným modelom tejto značky. Keďže ide o vyklápací typ zariadenia, je dôležité nezanedbávať jeho ochranu. Na našom e-shope www.gsm-suciastky.sk nájdete bohatú ponuku príslušenstva, z ktorej si vyberie každý. 

 

Ochranné kryty a obaly

V prvom rade by ste si mali zaobstarať ochranný kryt alebo puzdro, ktoré chráni vaše zariadenie pred pádom, prachom a inými nečistotami. Na výber máte originálne kryty značky Samsung dostupné vo viacerých farbách alebo iné známe a obľúbené značky, napríklad Nillkin. K mobilným telefónom Samsung Galaxy Z Flip 3 si môžete zaobstarať aj výmenné popruhy na kryty s originálnymi motívmi, ktoré si môžete pravidelne meniť podľa svojej nálady. Vďaka tomu môžete ľahko zladiť svoj mobilný telefón napríklad aj s vaším outfitom.

 

Ochranná fólia

Keďže model Samsung Galaxy Z Flip 3 je vyklápací, ochranné sklo nie je možné použiť. To je dostupné len na ochranu fotoaparátu. Na ochranu displeja slúži ochranná fólia. Tá chráni váš Samsung Galaxy Z Flip 3 pred poškriabaním, nečistotami a dokáže stlmiť aj jemné nárazy. Hydrogel ochranná fólia je dostupná nielen na LCD displej, ale aj na zadný kryt. Vyrába sa v dvoch verziách:

  • Matná ochranná fólia – Nazývaná aj antireflexná. Tlmí odrazy svetla, lepšie prepúšťa svetlo, neleskne sa a sú na nej menej viditeľné odtlačky prstov.
  • Lesklá ochranná fólia – Na mobile nie je vďaka svojej priehľadnosti takmer vidieť a chráni pred mechanickým poškodením.

 

Ostatné príslušenstvo

Okrem ochranných krytov, skiel a fólií na našom webe nájdete aj iné príslušenstvo pre mobilný telefón Samsung Galaxy Z Flip 3. Môžete si vybrať napríklad klasické sieťové nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, dátové káble, držiaky, batérie, konektory, slúchadlá a ďalšie užitočné príslušenstvo.

 

U nás nájdete aj náhradné diely

Keďže Samsung Galaxy Z Flip 3 patrí už k starším modelom, ktoré sa predávali v roku 2021, je úplne normálne, že niektoré veci na ňom postupom času môžu prestať fungovať. Na našom e-shope nájdete aj náhradné diely, pomocou ktorých si môžete mobilný telefón opraviť v pohodlí domova, prípadne ušetriť v porovnaní s náhradným dielom, ktorý by vám ponúkli v servise. Keď si u nás kúpite náhradný diel, môžeme vám ho rovno aj vymeniť, stačí nám napísať alebo zavolať a dohodnúť sa na detailoch.

 

V našej ponuke nájdete náhradné LCD displeje, dosky nabíjania, nabíjacie konektory, flex káble, držiaky na SIM karty, sklíčka zadnej kamery alebo súčiastky na opravu reproduktorov, slúchadiel či hlasitosti. 

 

Ak máme dané produkty skladom, v prípade objednávky vytvorenej do 14:00 ich expedujeme v rovnaký deň. Ak máte nejaké otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.