Tovar skladom, objednaný do 14:00 expedujeme v ten istý deň.

Iphone 7 plus

Apple iPhone 7 Plus sa začal predávať v septembri v roku 2016. Najväčšie plusy pri tomto iPhone 7 plus, ktorý má 5,5'' displej sú určite, že Apple vytvoril pre tento model prachu a vode odolnú konštrukciu. Iphone 7 plus má 64-bit. štvorjadrový procesor - M10 motion coprocessor.

V prípade prasknutia, rozbitia alebo iného poškodenia v našej ponuke nájdete množstvo náhradných dielov na váš dotykový mobil Apple iPhone 7 Plus.

V našej širokej ponuke nájdete priamo skladom ochranné sklo na tento model iPhone 7 Plus, ktoré ochráni váš displej alebo batériu, ktorá dodáva energiu Vášmu dotykovému mobilu. 

V prípade potreby výmeny prasknutého alebo rozbitého displeja ponúkame na iPhone 7 LCD displej a dotykové sklo v dvoch farebných prevedení ako sú biela a čierna farba.

V ponuke máme aj množstvo ďalšieho tovaru vhodného na tento model značky Apple. 

paska

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru na Apple iPhone 7 Plus, dodania a podobne, nás neváhajte kontaktovať na našej info linke prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818

 

 

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.