Lepky - Lepiace pásky

Je dôležité, aby ste si vybrali správnu lepku alebo lepiacu pásku pod displej alebo zadný kryt na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 6 - 104 položiek celkom

Cena

14
114

Značky

Zobrazených položiek: 104
Hore
Ďalšie produkty

Lepka alebo inak povedané adhezívna páska je súčiastka, ktorá zaručuje každému telefónu vodotesnosť a prachuodolnosť, to znamená, že toto tenké lepenie zabraňujeme tomu, aby sa do Vášho mobilného telefónu dostali akékoľvek tekutiny alebo iné prachové mini čiastočky. Lepka sa nachádza nielen pod LCD displejom a teda priliepa displej s hlavným telom mobilu, ale aj pod batériovým krytom. 

Ak ste to práve Vy, kto hľadá novú adhezívnu pásku na svoj telefón, tak len u nás môžete potrebné náhradné diely kúpiť za zlomok ceny, ale kvalitou porovnateľné s oficiálnymi servisnými strediskami. Nakúpte lepku u nás ešte dnes do 14.hodiny a Vašu objednávku odošleme v ten istý deň.

Náhradné diely pre mobilný telefón

 V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818