Slúchatko

Haló, počuješ ma? Asi mám zlý reproduktor nepočujem ta? Ponúkame vám slúchadlo aby ste mohli používať svoj telefón naplno.

Je dôležité, aby ste si vybrali správne slúchatko na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 7 - 126 položiek celkom

Cena

123
1123

Značky

Zobrazených položiek: 126
Hore
Ďalšie produkty

information

Slúchadlo – reproduktor je servisný diel, ktorý pasuje na viacero modelov dotykových telefónov a vďaka ktorému sme hlavne schopní počuť, čo nám hovorí volaný. Okrem iného nám slúchatko umožňuje počúvať hudbu alebo samotné videá na tablete a na mobile. V prípade, že nepočujete v telefóne nič, pravdepodobne sa jedná o vadu slúchadla.

V prípade zničeného slúchatka Vám odporúčame jeho výmenu vykonať len v servisnom stredisku, nakoľko neodborným zásahom do telefónu ho môžete nenávratne poškodiť. Slúchadlo vo väčšine prípadov obsahuje aj flex kábel, vďaka ktorému ho pripájate. V našej ponuke nájdete množstvo slúchatiek alebo inak povedané reproduktorov, za zlomok ceny v porovnaní s inými oficiálnymi servisnými strediskami. Na náhradný reproduktor ponúkame záruku dva roky.

Ak si objednáte slúchatko alebo iný tovar priamo z našej stránky do 14.hodiny, tak Vám ho doručíme ďalší pracovný deň. 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818