Dotykové sklo

524 položiek celkom
LCD displej OnePlus X - Dotyková plocha 8485
Hore
Ďalšie produkty

information

Dotykové sklo patrí medzi najdôležitejšie súčiastky, z ktorých sa dotykový mobil alebo tablet skladá. Dotykové sklo je plocha, ktorá chráni Váš LCD displej pred vonkajším poškodením. Dotykové plochy sú veľmi náchylné k rozbitiu a prasknutiu a to najmä pri dotykových mobiloch. Preto sú tak medzi užívateľmi dopytované a hľadané. Autorizované servisné strediská jednotlivých značiek ponúkajú náhradné diely za vysoké ceny. 

 V našom e-shope môžete potrebné náhradné diely kúpiť za zlomok ceny, ale kvalitou porovnateľné s oficiálnymi servisnými strediskami. Záruka na dotykové sklo je dva roky. Nezabudnite ochrániť svoj dotykový displej pred poškodením pomocou ochranného skla a fólie

Nakúpte dotykové sklo u nás ešte dnes do 14.hodiny a Vašu objednávku odošleme v ten istý deň.

 

 V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie