Zvončeky a Reproduktory

Je dôležité, aby ste si vybrali správny zvonček alebo reproduktor na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 13 - 229 položiek celkom

Cena

220
1220

Značky

Zobrazených položiek: 229
Hore
Ďalšie produkty

Zvonček, reproduktor, buzzer, loud speaker,...súčiastka Vášho telefónu, ktorá je síce veľmi maličká, ale bez nej by ste vedeli naozaj ťažko fungovať. Vďaka tomuto dielu je Váš mobil, už ako názov napovedá, schopný zvoniť a teda Vás upozorní na prichádzajúci hovor. Ak zaregistrujete hocijakú malú zmenu vo zvonení Vášho smartfónu, či už praskanie, vynechávanie melódie alebo úplne nezvonenie, ide pravdepodobne o chybu.

Na našom e-shope Vám ponúkame náhradné zvončeky - reproduktory - buzzery pre širokú škálu rôznych telefónov a ich modely za mimoriadne nízke ceny. Okrem toho, nakoľko je výmena technicky náročná, Vám vieme zaistiť jeho výmenu priamo u nás na predajni! Stačí nás jednoducho kontaktovať mailom alebo priamo telefonicky a všetko dohodneme behom pár minút. 

Náhradné diely pre mobilný telefón

 V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818