LCD displej

489 položiek celkom
OnePlus Nord CE - LCD displej + dotykové sklo 2678
LCD displej + dotykové sklo Iphone 12 Mini 7117
LCD displej OnePlus X - Dotyková plocha 8485
Hore
Ďalšie produkty

information

LCD displej patrí medzi jednu z najdôležitejších súčiastok, z ktorých sa mobilný telefón alebo tablet skladá. LCD (z anglickej skratky Liquid Crystal Display) je špeciálny panel a ako anglický názov napovedá, jeho súčasťou sú tekuté kryštály. Tieto kryštály umožňujú zobrazovať aj rýchlo sa pohybujúci farebný obraz na základe zmeny stavu elektrického napätia. 

Napriek tomu, že LCD displeje sú neoddeliteľnou súčasťou našich telefónov a chytrých zariadení, sú veľmi náchylné k rozbitiu a poškodeniu. Preto sú tak medzi užívateľmi dopytované a hľadané. Autorizované servisné strediská jednotlivých značiek ponúkajú náhradné diely za vysoké ceny. 

U nás môžete potrebné náhradné diely kúpiť za zlomok ceny, ale kvalitou porovnateľné s oficiálnymi servisnými strediskami. Záruka na LCD displej je dva roky. Nakúpte LCD display u nás ešte dnes do 14.hodiny a Vašu objednávku odošleme v ten istý deň. Pri kúpe LCD displeja taktiež nezabúdajte na lepidloktoré Vám bude užitočné pri každej oprave displeja. 

 V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818