Mikrofón

Haló, si tam? Na druhej strane Vás nepočuje? Ponúkame vám mikrofón aby ste mohli používať svoj telefón naplno. Kvalitný náhradný diel za bezkonkurenčné ceny!

Je dôležité, aby ste si vybrali správny mikrofón na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 23 - 410 položiek celkom

Cena

128
1128

Značky

Zobrazených položiek: 410
Hore
Ďalšie produkty

Často sa Vám stáva, že volajúci na druhej strane hovoru sa Vám sťažuje, že Vás zle počuje? Miesto Vášho hlasu počuje praskanie, šumenie alebo vynechávanie zvuku? V takýchto momentoch je vhodné premýšľať, či nenastal problém v mikrofóne telefónu. Avšak skôr ako zájdete za servisnými odborníkmi, pokúste si pomôcť aj týmito krokmi- skúste si opatrne vyčistiť otvor pre mikrofón pomocou kefky s jemnými štetinkami, nakoľko mikrofón sa najčastejšie zanáša prachom a nečistotami, a ako posledné vyskúšajte reštartovať svoj telefón. 

Ak nepomáha nič z uvedeného, mikrofón bude pravdepodobne poškodený a bude potrebná jeho výmena. V našom obchode Vám ponúkame náhradné mikrofóny takmer do všetkých typov modelov telefónov na trhu za bezkonkurenčné ceny.

 

Náhradné diely pre mobilný telefón

 V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818