Nabíjací konektor

389 položiek celkom
Flex kábel nabíjania Caterpillar CAT S52 3180
Hore
Ďalšie produkty

information

Nabíjací konektor je náhradný diel, vďaka ktorému dokážete svoj mobil nabíjať a prípadne pripájať k ďalším zariadeniam, akým je napríklad PC. Už sa Vám niekedy stalo, že ste zapojili nabíjačku do mobilného telefónu a miesto toho, aby sa nabíjal, tak sa vlastne vybíjal? V skutočnosti to nie je tak, že by nabíjačka odoberala energiu, ale problémom, že konektor už nefunguje správne. Ak po pripojení nabíjačky aj Vy máte takýto problém, tak chyba bude pravdepodobne v nabíjacom konektore.

U nás môžete tieto náhradné diely kúpiť za bezkonkurenčné ceny v porovnaní s oficiálnymi servisnými strediskami. Záruka na nabíjací konektor je ako aj u iných náhradných dielov dva roky. Nezabudnite, že ak nie je poškodený nabíjací konektor, chyba môže byť aj vo vašej nabíjačke a tú si taktiež môžete vybrať z našej ponuky

Ak si objednáte nabíjací konektor alebo iný tovar priamo z našej stránky do 14:00 hodiny, tak Vám ho doručíme ďalší pracovný deň. 

 V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania alebo iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie