Motorola Moto G72 - Príslušenstvo a náhradné diely

Motorola Moto G72, model: XT2255, XT2255-1, XT2255-2

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Cena

358
1358

Značky

Zobrazených položiek: 15
Puzdro na mobil Motorola Moto G72
Zadné kryty
€6,90
€7,90
11027
Tactical Field Notes pre Motorola G72 Black
Knižkové puzdra
Tactical Field Notes pre Motorola G72 Black
Expedujeme za 3-7 dní (>2 ks)
€9,90
BA8596311200601

Príslušenstvo a náhradné diely pre Motorola Moto G72

Ak hľadáte príslušenstvo alebo náhradné diely na mobilný telefón Motorola Moto G72, ste na správnom mieste. Na našom e-shope www.gsm-suciastky.sk si môžete vybrať z bohatej ponuky, pričom si na svoje prídu aj tí najnáročnejší zákazníci. 

Aby ste sa mohli čo najdlhšie tešiť z jeho unikátneho vzhľadu, je dôležité nepodceniť jeho ochranu.  

Ochranné sklo alebo fólia na Motorola Moto G72
Pri dotykových mobilných telefónoch je ochrana displeja kľúčová. Aby ste ale predišli rozbitiu displeja, investujte do ochranného skla alebo fólie. Sklo chráni aj zahnuté okraje displeja a lepí po celej svojej ploche. Sklo je navyše pokryté oleofóbnou vrstvou, ktorá zabraňuje “zapackanej” obrazovke a taktiež sa ľahko čistí. Kombináciou ochranného krytu a skla dodáte vášmu zariadeniu kvalitnú ochranu pred všetkými nástrahami.

Matná antireflexná fólia sa neleskne, lepšie prepúšťa svetlo, tlmí odrazy svetla a odtlačky prstov sú na nej menej viditeľné. Lesklá ochranná fólia chráni pred mechanickým poškodením a vďaka svojej priehľadnosti nie je na mobile takmer vidieť. Hydrogel ochrannú fóliu si môžete zakúpiť aj na zadný kryt telefónu.  

Kryty a puzdra pre Motorola Moto G72
Už málokto v súčasnosti používa svoj mobilný telefón bez ochranného krytu alebo puzdra. Dôvodom je, že vaše zariadenie chráni pred pádom, škrabancami, prachom a inými nečistotami. Ak chcete váš Motorola Moto G72 nosiť ako módny doplnok, vyberte si zo zaujímavých typov ochranných obalov 

Ostatné príslušenstvo a náhradné diely na Motorola Moto G72
Na našom e-shope nájdete okrem ochranných fólií a krytov aj iné príslušenstvo potrebné pre váš telefón Motorola Moto G72. Môžete si u nás kúpiť nabíjačky – sieťové aj bezdrôtové, dátové káble, slúchadlá, držiaky alebo konektory.  

Rovnako si u nás môžete vybrať aj náhradné diely pre Motorola Moto G72. V našej ponuke nájdete okrem náhradných LCD displejov aj dosky nabíjania, flex káble, nabíjacie konektory, sklíčka zadnej kamery, držiaky na SIM karty alebo súčiastky na opravu slúchadiel, reproduktorov alebo hlasitosti. Ak s opravou nemáte skúsenosti, výmenu dielov môžete nechať na nás. Napíšte nám alebo zavolajte a dohodneme všetky detaily. 

Pri objednávkach vytvorených do 14:00 a v prípade, že máme tovar skladom, expedujeme ho v rovnaký deň. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.