Home button Apple iPhone

Problém s Touch ID Apple iPhone? Pravdepodobne môže byť poškodený flex kábel Home button. Kvalitné tlačidlo na touch id za bezkonkurenčné ceny!

Je dôležité, aby ste si vybrali správny flex Touch ID alebo Home Button na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa značky a typu. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Cena

28
128

Značky

Zobrazených položiek: 7

Jedna z vedúcich spoločností na svetom trhu spoločnosť Apple Inc. bola založená 1. apríla 1976 v Silicon Valley v americkej Kalifornii, jej zakladateľmi boli Steve Jobs, Steve Wozniak a menej známy Ronald Wayne. Hlavným programom spoločnosti bola výroba a vývoj osobných počítačov a ich programového vybavenia. Prvý mobilný telefón - iPhone, spoločnosť predstavila na začiatku roka 2007.

Home Button v telefóne je senzor, ktorý slúži na overenie a identifikáciu používateľa prostredníctvom jeho odtlačku prsta. Touch ID je umiestnený na telefóne a obsahuje malú kameru alebo snímač, ktorý dokáže zachytiť detaily a charakteristické rysy povrchu kože na prstoch.

Senzory odtlačku prsta v telefónoch sú dnes bežnou súčasťou mnohých smartfónov a iných mobilných zariadení. Tieto senzory umožňujú rýchle a pohodlné ovládanie zariadení a zvyšujú ich bezpečnosť. V novších modeloch sa na overenie používateľa používa overenie tváre, tzv. FaceID.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Apple, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre iPhone

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818