RF koaxiálny káblik Nokia

Je dôležité, aby ste si vybrali správny koaxiálny káblik pre zabezpečenie bezchybného signálu na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

23
123

Značky

Zobrazených položiek: 1

História fínskej spoločnosti Nokia sa začína písať už od roku 1865. Jej názov je odvodený podľa rovnomenného mesta Nokia vo Fínsku. Koncom 80. a začiatkom 90.rokov sa začala spoločnosť Nokia orientovať len na telekomunikačný trh a zbavovať svojich divízii (napr. výroba papiera,...). V roku 1992 predstavila spoločnosť Nokia svoj prvý GSM telefón. V roku 2014 bola divízia výroby mobilných telefónov (vrátane značky) predaná spoločnosti Microsoft Mobile, dcérskej spoločnosti Microsoftu. Divíziu v roku 2016 odkúpila fínska spoločnosť HMD Global.

Koaxiálny kábel alebo RF koaxiálny káblik je typ kábla na prenos signálu medzi rôznymi komponentami. V telefónoch sa najčastejšie používajú na prenos signálov medzi anténou a telefónom. Koaxiálne káble majú vysokú kvalitu prenosu signálu. Vďaka konštrukcií tvorenej z jedného vodiča slúžiaceho ako jadro, a druhého ako obal, sú odolné proti rušeniu a elektromagnetickými interferenciami. Sú ideálne na prenos kritických signálov v telefónoch a iných elektronických zariadeniach. 

V prípade poškodenia koaxiálneho káblika v telefóne môže dôjsť k rôznym problémom, ktoré môžu ovplyvniť výkon a spoľahlivosť telefónu. Taktiež môže dôjsť k zhoršeniu kvality signálu alebo úplnému vypadnutiu signálu. To môže spôsobiť problémy s pripojením k sieti alebo so zasielaním a prijímaním dát.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Nokia sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Nokia

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818