RF koaxiálny káblik Sony

Je dôležité, aby ste si vybrali správny koaxiálny káblik pre zabezpečenie bezchybného signálu na vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Cena

23
123

Značky

Zobrazených položiek: 14

Sony Corporation, bežne označovaná ako Sony, je japonská medzinárodná korporácia. Hlavné sídlo spoločnosti je v meste Minato, Tokio, Japonsko. Obchodný model spoločnosti je zameraný predovšetkým na elektroniku (televízory, herné konzoly, mobilné telefóny, multimédiá), videohry a zábavný priemysel. Spoločnosť je považovaná za jedného z najlepších výrobcov elektroniky na spotrebiteľskom trhu.

Koaxiálny kábel alebo RF koaxiálny káblik je typ kábla na prenos signálu medzi rôznymi komponentami. V telefónoch sa najčastejšie používajú na prenos signálov medzi anténou a telefónom. Koaxiálne káble majú vysokú kvalitu prenosu signálu. Vďaka konštrukcií tvorenej z jedného vodiča slúžiaceho ako jadro, a druhého ako obal, sú odolné proti rušeniu a elektromagnetickými interferenciami. Sú ideálne na prenos kritických signálov v telefónoch a iných elektronických zariadeniach.

V prípade poškodenia koaxiálneho káblika v telefóne môže dôjsť k rôznym problémom, ktoré môžu ovplyvniť výkon a spoľahlivosť telefónu. Taktiež môže dôjsť k zhoršeniu kvality signálu alebo úplnému vypadnutiu signálu. To môže spôsobiť problémy s pripojením k sieti alebo so zasielaním a prijímaním dát.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Sony, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Sony

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818