Flex kábel OnePlus

10 položiek celkom

 

Problémy s flex káblom u mobilného telefónu OnePlus? Preblikáva Vám obrazovka? Sú na nich prúžky alebo Vám nefunguje vôbec? Môže to byť problém s flex káblom a nemusíte hneď vymieňať celý LCD displej alebo dotykovú obrazovku.

Flex kábel OnePlus spája základnú dosku s modulmi v telefóne. Jedná sa napríklad o tlačidlá ovládania hlasitosti alebo tlačidlá všeobecne, ak nejaké máte na telefóne. Preto ak vám niečo z toho nefunguje, tak problém môže byť práve tu. Flex kábel v telefónoch OnePlus je veľmi krehký a stačí jeden zlý pohyb pri výmene LCD displeja a problém je na svete. Našťastie však táto súčiastka nestojí veľa a preto, ak je to potrebné, neváhajte s jeho objednaním práve na našom e-shope.

Okrem vyššie spomínaného Vám môžeme pre Váš telefón OnePlus ponúknuť aj tieto produkty- ochranné sklá a fólie, puzdrá a obaly či náhradný LCD displej a mnoho ďalších servisných dielov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie