Flex kábel Motorola

22 položiek celkom

 

V mobilnom telefóne Motorola je veľké množstvo flex káblov. Tento kábel je súčiastka, ktorá spája základnú dosku s modulom. Napríklad spája mikrofón so zosilňovačom hlasitosti alebo reproduktorom. Flex kábel je dosť tenký a ľahko sa roztrhá, preto si dávajte pozor pri výmene akejkoľvek súčiastky vo Vašom mobilnom telefóne Motorola.

A ako vôbec spoznáte, že ide práve o chybu flex kábla? Dá sa to rozoznať veľmi jednoducho- zrazu Vám prestane nejaké tlačidlo alebo súčiastka v mobilnom telefóne Motorola fungovať. V tom prípade je buď poškodená daná súčiastka alebo je chybný flex kábel. Flex kábel Motorola sa zväčša poškodí pri neodbornej manipulácii pri výmene náhradných dielov v telefóne. 

V našom e-shope nájdete okrem náhradných flex káblov aj tieto produkty pre mobilné telefóny značky Motorola: ochranné sklá a fólie, obaly a puzdrá alebo aj náhradné dotykové sklo

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie