Kamera iPhone - náhradné zadné kamery a selfie kamery

Je dôležité, aby ste si vybrali správnu kameru alebo fotoaparát vo vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 2 - 36 položiek celkom

Cena

354
1354

Značky

Zobrazených položiek: 36
Hore
Ďalšie produkty

Jedna z vedúcich spoločností na svetom trhu spoločnosť Apple Inc. bola založená 1. apríla 1976 v Silicon Valley v americkej Kalifornii, jej zakladateľmi boli Steve Jobs, Steve Wozniak a menej známy Ronald Wayne. Hlavným programom spoločnosti bola výroba a vývoj osobných počítačov a ich programového vybavenia. Prvý mobilný telefón - iPhone, spoločnosť predstavila na začiatku roka 2007.

Otvárate aplikáciu na fotoaparát a okrem čiernej obrazovky nič nevidno? Za týmto problémom môže byť práve poškodená kamera vo Vašom iPhone. K nefunkčnosti kamery iPhone zväčša dochádza pri páde smartfónu alebo pri neprofesionálnej výmene LCD displeja. I keď sa jedná o drahšiu súčiastku, nemusíte zúfať, lebo to Vašu peňaženku iste nezruinuje.

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Apple, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre iPhone

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818