Kamera Samsung

Je dôležité, aby ste si vybrali správnu kameru alebo fotoaparát vo vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Cena

220
1220

Značky

Zobrazených položiek: 16

Spoločnosť Samsung Electronics bola založená v roku 1969 v Južnej Kórei. V súčasnosti má po celom svete viac ako 200 špičkových a kvalifikovaných pobočiek. Samsung Electronics vyrába domáce spotrebiče, ako sú televízory, monitory, chladničky a práčky a kľúčové mobilné telekomunikačné zariadenia- inteligentné telefóny a tablety. Prvý mobilný telefón vyrobili už v roku 1985 pre použitie v aute a prvý mobilný telefón skutočne použiteľného kdekoľvek, uviedli na trh v roku 1988. Táto značka je jednou z popredných vo svetom veľtrhu.

Snažíte sa odfotiť si peknú fotku na Vašom Samsungu, ale tá nie je taká kvalitná ako ste zvyknutý? Alebo dokonca je vidno na fotkách rôzne šmuhy, ktoré tam predtým neboli? V takom prípade je zväčša chyba buď v prednej alebo zadnej kamere Samsung. V našom e-shope nájdete všetko potrebné na výmenu kamery Samsung a ak už máte predošlé skúsenosti s výmenou iste viete, že je dôležité vymeniť aj lepku, aby ste zabránili vniknutiu tekutín do telefónu.  

Náhradné diely pre Samsung

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818