Kamera Sony

Je dôležité, aby ste si vybrali správnu kameru alebo fotoaparát vo vašom telefóne. Preto sme ich rozdelili podľa typu a značiek. Prípadne skúste náš vyhľadávač podľa modelu.

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Cena

38
138

Značky

Zobrazených položiek: 7

Sony Corporation, bežne označovaná ako Sony, je japonská medzinárodná korporácia. Hlavné sídlo spoločnosti je v meste Minato, Tokio, Japonsko. Obchodný model spoločnosti je zameraný predovšetkým na elektroniku (televízory, herné konzoly, mobilné telefóny, multimédiá), videohry a zábavný priemysel. Spoločnosť je považovaná za jedného z najlepších výrobcov elektroniky na spotrebiteľskom trhu.

Máte neustále problémy s kamerou na Vašom smartfóne Sony? Nefunguje Vám aplikácia na fotoaparát, fotky sú nekvalitné alebo Vám na kamere nefunguje zoom? Toto všetko môže byť znakom poškodenej kamery Sony. Nemusíte však vešať hlavu, u nás nájdete všetko potrebné na výmenu- prednú kameru a aj zadnú kameru Sony. 

Ani pri takej svetoznámej značke akou je Sony, sa nevyhneme poškodeniu častí telefónu a jeho následnou výmenou. My Vám ponúkame všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely pre Sony

V našej ponuke nájdete aj ostatné náhradné diely, ako napríklad:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo na Váš mobil 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tovaru, dodania či iných nejasností, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@gsm-suciastky.sk alebo cez pracovné dni na našom telefónnom čísle: +421 948 370 818